Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Mi változott meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Mi változott meg benne?

Figyelt kérdés
Volt barátommal augusztusban szakítottunk, nem túl szépen,de mivel osztálytársak vagyunk, kibékültünk és barátok maradtunk! Tök jóba lettünk újra, beszélgettünk, rengeteget voltunk együtt.Mondhatni vele voltam az osztályban legjobban! Neki lett barátnője, de így is megvoltunk mert túl léptünk a másikon! Legalábbis azt hittem.. Aztán egyik napról a másikra kezdett kerülni, nem szól hozzám, mintha nem is léteznék! Bunkó lett, szóval megváltozott..Nagyon. Gúnyolódik rajtam a haverjaival, kinevet.. És nem értem mért! Tudnátok segíteni h mért változott meg hirtelen? Próbáljak vele kapcsolatot teremteni vagy inkább hagyjam? Köszönöm a segítséget!

2013. dec. 12. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a barátnője szólt h nem kéne vele barátkoznia (a múlt miatt.) De szerintem mindenképp tisztázd ezt vele
2013. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
veled*
2013. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megbeszélném ezt vele.
2013. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h már próbáltam, de csak annyit mond h: ha ezért utálni akarsz akkor utálj..Komolyan nem értem. És hiába tűnik úgy hogy jóba vagyunk utána megint kerül, köszönni se köszönünk, stb.
2013. dec. 12. 21:56
 5/9 El Greco ***** válasza:
az új barátnője lehet a dologban...
2013. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából a lány miatt szakítottunk..mert inkább vele akart lenni!
2013. dec. 12. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer akkor is beszélnék vele, elmondanám, hogy milyen rosszul esik, és nem szeretném, ha ez folytatódna. Megkérdezném, miért jó ez neki.
2013. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap már megtettem ezt! Azt mondta ennek az egésznek a lényegét nem értem! Ezt se értettem igazán :D
2013. dec. 12. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor úgy hülye, ahogy van.

Mondanám, hogy hagyd, de tudom, hogy bánt téged a viselkedése.

Én is hasonló helyzetben vagyok, nagyon-nagyon jó párkapcsolatom volt, és egyik percről a másikra megváltozott minden. Olyan dolgokat állít rólam másoknak, amiknek közük sincs a valósághoz, és ez nagyon rosszul esik.

Nem értem, hogy változhat meg valaki ilyen rövid időn belül és indokolatlanul.

2013. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!