Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy lányért "meg kell küzdeni"?

Figyelt kérdés

Nem az olyan lányokra gondolok, akik direkt kéretik magukat, hanem akik nem adják be azonnal a derekukat.

Nekem időre van szükségem, mire megbízok valakiben és közel tudom engedni magamhoz, szeretem jól kiismerni az embereket. Nem dobom el az agyam az első kedves szó hallatán.

Azt veszem észre, hogy a fiúk ettől teljesen elbizonytalanodnak és inkább feladják.



2013. dec. 13. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem, én azt szeretem, ha megerőszakolnak a lányok
2013. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy mikor elkezdenék küzdeni akkor egyből beadják a derekukat csak egy másik pasinak. Addig meg játsszák a bizalmatlan szűzkislányt.
2013. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy adjon visszajelzést ha érdeklem.

Ha udvarolok neki és ennek örül akkor ne kezeljen úgy mint egy idegent.

2013. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 zotanbro ***** válasza:
jah
2013. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nah nekem pont 1 ilyen lány kéne

sajnos én még csak olyanokkal találkoztam akik nagyon könnyű vérűek voltak viszont 1 olyan lánytól nem akarok komolyat 23F

2013. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bizony :) Sõt, ha nem kell küzdeni érte, akkor az nekem nem is annyira sikerélmélny, hogy megszereztem..
2013. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van, mikor már nincs értelme nem szoktam feladni ha látom értelmét a küzdelemnek.
2013. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez rendben van, de mutassa ki valahogy hogy van esélyem. Aki flegma és még egy randiért is könyörögni kell azt hagyom a fenébe.
2013. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Adja jelét annak, hogy van értelme küzdeni érte.

De azért van egy határ.

Maximum az 1 hónap de az már nagyon sok.

Persze kortól is függ.

2013. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak ne tartsd bizonytalanságban, azaz ne szórakozz, ha már döntöttél. Lehetsz egyértelmű úgy is, ha lassabb a tempód, ez önmagábn nem baj, sőt.
2013. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!