Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen hogy lehet kiakadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy lehet kiakadni?

Figyelt kérdés
Van egy Margit nevû lányismerõsöm, aki úgymond butácska. Egyik nap zokogva hívott fel, hogy megadta valami idegennek a számát, és azóta zaklatja, hívogatja. Elmondtam neki, hogy váltson telefonszámot, meg e-mail címet, megnyugtattam, majd amikor kicsit lehiggadt, akkor ennyit mondtam: Nooooormális vagy Margit, hogy ilyet teszel? Erre, hogy én milyen paraszt vagyok, meghogy ugyanolyan vagyok mint a többi férfi, és lecsapta a kagylót. Lehet, hogy már sokszor hallotta ezt, vagy még mindig a zaklató utórengéseként volt érzékeny?
2013. dec. 13. 18:02
 1/8 ASOT ***** válasza:
Nem mindenki ismeri illetve látta a Besenyő családod...
2013. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság... ennyi.
2013. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat lehet hogy azert erte ez mellyen mert mar sokszor hallotta az ez most mar sok volt neki
2013. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 GentLnazi ***** válasza:
A kérdező ismeri,igy született a kérdes
2013. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a harmadik szó után ez jutott eszembe :D maaargit! nooormáááliiis?
2013. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ASOT ***** válasza:
A nő nem ismeri....
2013. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vicces. :D
2013. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki ismeri annak vicces, aki nem annak valószínűleg sértő :D
2013. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!