Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány évfolyamtársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány évfolyamtársam középsuliban akit már rég kifigyeltem és nagyon tetszik, még nem is beszéltem vele, nem is ismerem csak pár dolgot tudok róla és nem tudom hogy közeledjek hozzá, valaki tud segíteNi?

Figyelt kérdés
mindeketten 17-ek vagyunk és kicsit zárkózott lány, ja és a fő baj hogy általában 2-3om lánnyal járkál mindenhová szóval emiatt csak max face-n tudnék ráírni.(szerintem úgy kihívni elég ciki xd) De hogy kezded a beszélgetést azzal a lánnyal, aki valószinűleg nem is ismer téged, és még tudomást sem vesz rólad + még az életbe sem beszéltél vele?
2013. dec. 16. 22:39
 1/4 anonim válasza:
Ugyan ez van velem.. csak fordítva! :) És én végül beszéltem vele.. de végül feladtam pedig volt nála esélyem! Ne szarj már be! LÉpj! :D
2013. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rododendron ***** válasza:
menj el olyan bulikba, ahol ő is megfordul. ott sokkal könnyebb lenne vele megismerkedni. az is jó ha valakit megismersz abból a társaságból akikkel ő lógni szokott és majd azon az emberen keresztül hozzá is elérsz, ez a legegyszerűbb. én facebookon nem írnék a helyedben. nekem tuti az lenne az első gondolatom rólad, hogy otthonülő kis nyomi vagy és nincs semmi kreativitásod (még ha ez nincs is így), a lényeg hogy nem imponálna. ha nem unatkozik nagyon a csaj akkor még az is benne van a pakliban hogy nem válaszol, akkor meg elég ciki összefutni a suliban, míg egy személyes találkozásnál ha hozzászólsz biztosan válaszol. ha nagyon izgulós vagy akkor én azt mondom hogy először inkább ne nála próbálkozzál hanem valamelyik ismerősénél.
2013. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
keress szemkontaktust :D
2013. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na azt már próbáltam mondjuk! :) és ez tényleg jó ötlet! főőleg buliban!
2013. dec. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!