Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lennék vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék vagy csak tetszik?

Figyelt kérdés
Egyfolytában arra a lányra gondolok aki iránt szerintem mást érzek most ne nézzetek hülyének nem vagyokt tisztába magammal!Csak tetszhet vajon vagy szeretem is úgy?Minden este rá gondolok meg vele álmodok...Mit tegyek?
2013. dec. 17. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk megmondani, hogy mit érzel. Ezt döntsd el magadban. Lehet, hogy valamiféle rajongást érzel. Bár az a lényeg, hogy érzel valamit iránta, nem?
2013. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szereted.
2013. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eldöntöm!Muszály lesz, mert ha nem akkor nem tudom mi lesz velem bebolondulok :)
2013. dec. 17. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé.
2013. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem tetszik bolondulok érte és...szeretem!!!De nem merem megmondani neki
2013. dec. 17. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélgetni? Mióta ismered? Ha sokszor gondolsz rá akkor tetszhet biztosan,hogy szereted-e azt úgy döntheted el hogy sokszor beszélgettek,akár élőben akár neten..Ha többet leszel vele könnyebben eldöntheted.
2013. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!