Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom feltörte a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom feltörte a Facebook profilomat?

Figyelt kérdés
Van egy olyan gyanúm, hogy a párom belépett az oldalamra, mert tett olyan megjegyzést, amiből sejthető, hogy beleolvasott az üzeneteimbe. Jelszavamat megváltoztattam. Kérdésem, hogy ha a biztonsági beállításoknál nincs beállítva az az opció, hogy küldjön email-t vagy sms-t, ha máshonnan bejelentkeztek, akkor nem is küld magára a Facebookra értesítést se? Régen emlékszem, hogy értesítésbe jött, hogy máshonnan bejelentkeztek, de ilyen nem jön. Illetve kipróbáltam, hogy töröltem a felismert eszközöket, beállítottam az email értesítést, és beléptem gépről, rákérdezett, hogy mentem-e az eszközt vagy nem, arra mentem hogy nem és így ugye nem jelzett utána semmit. És beléptem az androidos alkalmazással is telefonról, vagyis egy másik "új" eszközről és nem is kapok email értesítést.
2013. dec. 17. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Rakd ki a szűrét!
2013. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a Facebookot.
2013. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 viktorvarga ***** válasza:
na és mrt töre fel aza gonosz ember? csak nem csávóztál?mert akkor nemsegitünk:)
2013. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha megbeszélnéd vele? Fantasztikusan jó kapcsolatotok lehet.

Először is kinézed belőle hogy feltöri a profilodat (még véletlenül se valaki más). Ha meg tényleg a srác volt, akkor csak gratulálni tudok.


Az ilyen kapcsolat mire jó?

2013. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőmmel meg szoktuk beszélni a párkapcsolati dolgainkat és persze, hogy nem szeretném hogy lássa a párom, éppen mit írok, mint pl most, hogy mit adok neki karácsonyra meg ilyenek. Semmi oka pedig kételkedni, mert egy sráccal se beszélgetek, bár lehet arra kíváncsi barátnőmnek mit írok. Dea kérdésemmel kapcsolatban tudna valaki segíteni?:)
2013. dec. 17. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Te meg törd fel a golyóit.
2013. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem küld, én például különféle gépekről jelentkezem be (otthoni, iskolai, stb) és sosem küld értesítést, ha másról voltam.
2013. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent meg...emberek! Miert adtok a kerdezonek keretlen tanacsokat? A kerdesre valaszoljatok, ha nem tudtok, akkor meg mashol osszatok az eszt :)
2013. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Játszatok egy játékot! Kötözd ki (de rendesen) és kezd el izgatni, de nyújts el mindent, húzd fel nagyon és amikor látod, hogy közeledik a vége, még jobban lassíts le! Izgasd, de ne hagyd, hogy elélvezzen, közben pedig kérdezd ki! Kicsit aljas, de ha ügyesen csinálod, bármit kihúzhatsz belőle (és ha tetszik amit válaszol, egy új játékot is bevezethettek a szexuális életetekbe). :D
2013. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!