Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a lány, mit jelenthetett ez?

Figyelt kérdés
Reggel sétáltam a suliba menet velem szemben jött egy szép lány és alig egy pillanatra csak találkozott a tekintetünk aztán egyből kicsit elmosolyodott és lefelé nézett maga elét, utána nem is nézett fel, míg el nem mentünk egymás mellett.
2013. dec. 17. 19:50
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
meglátta hogy le van húzva a slicced.
2013. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Összeakadt a tekintetetek és valószínűsíthetően szimpatikus voltál neki. Ő nem mert leszólítani, mert milyen az már, hogy a lány szólítson le egy vadidegen fiút és egyébként is mentetek mindketten a dolgotokra, de azért imponált neki, hogy összeakadt a tekintetetek ergo, hogy te is őt bámultad. A helyzetből fakadó tehetetlenség és non verbális kommunikáció ezen példájára jelent meg a lány arcán a mosoly.


B. lehetőség: fikás volt az orrod.

2013. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fikás nem volt az tuti, de én ronda fiúnak tartom magam meg ha annyira helyes lennék csak kezdeményeznének nálam lány, nem igaz? Eddig csak neten találtam egy kevés lányt, aki helyesnek tartott képről.
2013. dec. 17. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: a végén jót röhögtem. :D


amúgy meg ne legyen már ennyire kevés önbizalmatok! egy lány nem fog leszólítani egy vadidegen pasit, akit soha életében nem látott még! ha látszólag zavarba jött, akkor valószínűleg tetszettél neki. még ha te nem is gondolod magadat olyan helyesnek, a lányok hagy döntsék már el, hogy tetszel-e nekik!

2013. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!