Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondhatja csak azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatja csak azért, mert fél belemenni egy új kapcsolatba? FIúk, lányok mindeki válaszoljon!

Figyelt kérdés

Hali


Van egy lány munkahelyen,az elején közlöm,h van barátja,igen,gusztustalan,h ráhajtottam,de nagyon nagy hatással volt rám,sajnálom:(

A lényeg,h tetszem neki,ezt vissza is hallottam,találkoztunk is párszor.

De végül azt mondta,nem jövök be neki.

Pár napja kerülöm,alig szólok hozzá,és látszik rajta,h nagyon kivan ettől.De én nem tudok úgy lenni vele,h ne akarjam megkapni,és ha ez az igazi válasza,akkor tiszteletben tartom.


A kérdés:egyik csaj barátommal beszéltem,ő is ott dolgozik, felvette azt,h lehet csak azért mondta,h nem jövök be neki,h ne legyek rámenősebb,h békénhagyjam,mert mondjuk nem mer egy kapcsolatot felrúgni egy szinte ismeretlen emberért,mert lehet két szék közé esik.Meg ha nem működne a dolog,akkor egy szakban dolgozni velem,stb..rossz lenne aláírom.

Ebben szerintetek lehet ráció? Vagy a lányok nem gondolkodnak ennyire bonyolultan?:P:)


Köszönöm az értelmes válaszokat előre is!


2013. dec. 17. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemhogy inkább uralkodnál magadon és békén hagynád a barátjával együtt.

Remélem ha lesz egy barátnőd, valaki elcsábítja tőled.

2013. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a lányok sokkal bonyolultabban gondolkodnak ;) szerintem csak hűséges akar lenni a párjához, te pedig ne ronts el egy ilyen kapcsolatot!
2013. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mint írtam,a döntését tiszteletben tartom.

De tudni szeretném,h esélyem lenne-e,ha egyszer szingli módban találkoznánk,vagy még most verjem ki a fejemből.

2013. dec. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!