Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátnőmmel újévkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőmmel újévkor bulizni szeretnénk menni (? ) (Többi lenn)

Figyelt kérdés
A gond, hogy 14 évesek vagyunk. Nagyon szeretnénk bulizni, és olyan helyen ahol helyes fiúk is vannak. Nincs más programunk szilveszterkor. Nem vagyunk r*bancok!!! Hova tudnánk menni, ahol jól érezhetnénk magunkat? (leszóló megjegyzésektől kíméljetek) 14L

2013. dec. 17. 20:28
 1/6 Dwight Schrute ***** válasza:
miért gondolod, hogy mi tudjuk, hogy hol laksz?
2013. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi csinálunk osztály szinten :) zsír lesz,a zenét én intézem ^-^
2013. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Budapesten lakok
2013. dec. 17. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne gond hogy 14 évesek vagytok? köztudott hogy 14 évesen válik az ember felelősségteljessé, 18 helyett 14től kellene számítani a felnőttkort

13 évesen még kicsik lennétek, de 14 az mindjárt más, 14 évesen már tudod hogy kell kérdést kiírni gyakorikérdésekre, ahelyett hogy facebookon vagy googlen utánanéznél milyen helyek várnak szilveszterkor

14 évesen már teljesen normális ha helyes fiúkat kerestek, az szerintem mindenki számára egyértelmű hogy 18 és afölötti helyes fiúk a bulikon a 14 éves lányokat keresik, 16-17 éves kortól már hervadt virágszálnak számít egy lány, a 14 éves kor az ideális a szexre

sok sikert, ne akadályozzon a korod, inkább légy büszke, nem semmi teljesítmény 14 évesnek lenni, az hogy képes voltál elérni a 14 éves kort, már bizonyítja hogy ott a helyed a szilveszteri bulikon


egy jótanács: a biztiboyoknak mondjátok meg hogy ti 14 évesek vagytok, a 16+os korhatár csak a 12,13 és 15 éves lányokra vonatkozik, amint meghallják hogy a bűvös 14. évben vagytok, azonnal megnyílnak a kapuk


jó bulit

2013. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak szórakozóhelyek ahova 18 alatt is belehet menni de ott is min 16. Ezzel várjatok még szerintem. De ha nagyon szeretnétek és szerencsétek van a clubplay-be talán beengednek. Viszont szilveszterkor a belépő min 5000ft.


Inkább menyetek házibulizni valami ismerősökhöz ilyen fiatalon még én is azt csináltam.

2013. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyertek át hozzánk, mi pont az ilyen bulizós, de nem r*banc csajokat várjuk egy kiadós kefélésre.
2013. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!