Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyok mindig újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyok mindig újabb férfiakra akkoris ha van barátom? Létezik hogy valaki soha nem tud megváltozni jó irányba?

Figyelt kérdés
Volt eddig 3 komoly kapcsolatom, de mindegyik alatt folyamatosan más pasikra vágytam, mindig megtetszett valaki, és akkor az elsöpört mindent, volt akit meg is csaltam egy-egy ilyen személlyel. Nem mondanám hogy csak a szexet kívántam velük, hanem valami furcsa rajongást éreztem irántuk, talán szerelmet, csak aztán ők nem akartak tőlem semmi komolyat nyilván. Jelenleg egy nagyon kellemetlen helyzetbe keveredtem megint, mert 3 hete összejöttem egy munkatársammal, még csak 1 hónapja dolgozok ott. De aztán ahogy kezdem megismerni egyre unalmasabbá válik, viszont az egyik másik munkatársunk megtetszett, és teljesen odavagyok érte, félek hogy nem fogom bírni visszafogni magam, és ebből valami hatalmas balhé lesz, meg persze mindenki engem fog utálni és elítélni. De úgy érzem minnél tiltottabb a dolog, annál vonzóbb. Hiába szakítok barátommal, utánna sem csinálhatok semmit a másik munkatárssal mert úgyis kiderül, és a megítélés ugyanaz lenne. Szóval ésszel tudom hogy meg kellene javulnom, de a testem mást akar, egész munkaidő alatt bizsergek és nedvesedek tőle ha a közelben van. Erre még rátesz hogy ő is vevő lenne a dolgokra velem, csak ő is visszafogja magát mert nem szeretne munkahelyi veszekedést.
2013. dec. 18. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy...Szánalom a köbön!
2013. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

a szavak árulkodóak:

"tudom hogy meg kellene javulnom"

miért is? talán rossz vagy? ki mondta?

mi a jó és a rossz? ki dönti el?

"megváltozni jó irányba"

mi az hogy jó irány?

kinek ez, kinek az.

ahogy a népi szólásmondás tartja:

kinek a pap, kinek a papné...

konkrétabban fogalmazva,

valaki biztonságra vágyik, valaki változatosságra.

összefoglalva: miért érzed azt, hogy rossz vagy?

2013. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hàt egy cipoben jàrunk. ne foglalkozz azzal ki mit mondd, keresd tovàbb azt az egyet, akit nem fogsz megunni, ès akit mindig szeretni fogsz! elobb utòbb meglesz, màr ha nem adod fel a pròbàlkozàst!

de azèrt a munkahelyi kalandokkal òvatosan, mert akàr az àllàsodba is kerulthet!

2013. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!