Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek megy az ujjazás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek megy az ujjazás magatoknak?

Figyelt kérdés
nekem nem:/ peig szeretném. van valami ötlet esetleg hogy csináljam?
2013. dec. 18. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Megy, mi ezen olyan bonyolult?
2013. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt. De nem hiszem el, hogy te még elképzelni sem tudod. Én is magam fedeztem fel a testem. És am. óvatosan, egy ujjal kezdd természetesen.
2013. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szűz vagy még?
2013. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19 és nem vagy szűz.
2013. dec. 18. 17:39
 5/8 A kérdező kommentje:
vagyok
2013. dec. 18. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Menni menne, csak egyáltalán nem izgat maga a gondolat, hogy én turkálok a lábaim közt. Ezt csak azért írtam le, mert nem részletezted, mit takar nálad a "nem megy". Ha az élvezete az, ami nem megy, akkor akár ugyanaz is lehet a problémánk.
2013. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mentifantezsvér ***** válasza:
énis 19 vagyok és engem baromira nem izgat az ilyesmi, nemis probalkozom mert semmi hatas, sokan else hiszik de egyatalan nem maszturbalok. Viszont amit javasolni tudok az az hogy keress egy tartós kapcsolatot és ily nemlesz szükséged ilyen megoldásokra.
2013. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azon vagyok, csak egyenlőre semmi nem akar összejönni. én sem szoktam túl sűrűn, de mostmár kicsit ki vagyok éhezve...
2013. dec. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!