Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 16 napja késik a menstruác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tengerke24 kérdése:

Már 16 napja késik a menstruációm, csináltam két tesztet ami negatív lett, voltam dokinál, aki azt mondta nem vagyok állapotos. De még mindig nem jött meg?! Miért?

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Vissza mész a nődokihoz, h még mindig nem jött meg? Nem rossz ötlet, ugye?:)
2013. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most hétfőn voltam.
2013. dec. 18. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:

És miért nem kérdezted meg az orvost, mikor ott voltál, hogy miért nem menstruálsz???

Egyébként sok minden miatt nem jöhet meg. Van úgy, hogy minden ok nélkül 1 hónapban kimarad. Elvégre a nők nem gépek, hogy muszáj minden hónapban pontosan megjönnie.

De lehet hormonális probléma, betegség is a háttérben.

De ezt orvosnak kell kiderítenie. És ha ott voltál, akkor nem is értem, hogy miért itt kérdezgetsz embereket, minthogy megkérdezted volna az orvost, akinek elvégre ez a szakterülete.

2013. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha megvizsgált és nem talált semmi bajt (gyulladás, ciszta, PCOS stb.), akkor egyelőre nincs miért aggódnod. Néha kimaradhat. Ha a kövekező sem jön meg, vagy gyakran kimarad, akkor komolyabb kivizsgálás indokolt.
2013. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Huu de jó hogy nem vagyok csaj. Folyton ezt figyelgetni hogy megjön-e, terhes vagyok stb, kinek kell ez? :D
2013. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hisz kérdeztem , semmi konkrét dolgot nem mondott .. adott egy injekciot és mondta hogy meg kéne majd jönnie. Csak már nagyon félek és kétségbe vagyok esve.
2013. dec. 18. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Nekem is előfordult már ilyen, három hétig késett, teszt negatív lett, akkor megnyugodtam picit, rá két napra megjött. Gyakorlatilag mondhatom azt is, hogy kimaradt egy. Azóta sem fordult elő ilyen, és ez már vagy két éve volt. Partnerem mesélte, hogy az exénél is előfordult hasonló.

Szóval nyugi, ha a következő is kimaradna, akkor menj vissza a nőgyógyászhoz, egyébként meg ne aggódj, ilyen létezik.

2013. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A vékony nyálkahártya miatt is késhet?
2013. dec. 18. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Újra kell menned,kb legalább 3 hét utén ,ha nem jött meg.Ugyanis a még 1-2 hetes terhességet az orvosok se mutatják ki.Tudom,voltam már 3szor terhes.


Ultrahangos kimutatáshoz meg másfél hónapos terhesség kell.

2013. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt gondoltam. De a teszt sem mutatja ki egy vagy több mint egy hét után sem??
2013. dec. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!