Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy meleg vagyok? Mit gondolsz a homoszexualitásról?

Figyelt kérdés

A kérdésem két részből állna, elég komplex, szeretném a fórumozók véleményét kikérni az alábbi dolgokkal kapcsolatban:


I.

17 éves srác vagyok. Nemrég tettem magamban helyre azt, hogy a saját nememhez vonzódok, de ez egyeltalán nem látszik a külsőmön. A környezetem sokszor érdeklődik, hogy hogy állok a nőkkel. Na ilyenkor szoktam kicsit zavarban lenni, és indokokra hivatkozom mindig. Pár osztálytárs tudja a dolgot, mert az egyik lány, akiben megbíztam, elfecsegte a dolgokat.

Úgy érzem, hogy állandóan titkolni kell egy csomó mindent a közvetlen környezetem elől, mert félek, hogy kiderül a dolog. Úgy érzem, hogy szorul a hurok körülöttem. A családom elutasítja a különbözőség bármiféle formáját. Legyen szó valamilyen etnikumról, vagy szexuális beállítottságról. A bnzi szót akkor szeretik használni, amikor szidnak valakit, vagy valakiket, általában a politikusokat.

Én magamat politikamentesnek, és elfogadónak gondolom. Nem számít nekem, hogy az ember zsidó, cigány, meleg, vagy török. Mondjuk ezek közül csak egy lóg ki s sorból, és ez pedig a meleg. Szerintem eléggé erőltetett a párhuzam a melegek és a cigányok között - etnikai szempontból. De ez egyet sejttet: a társadalom megbélyegzett darabkái a homoszexuálisok.

Szerintetek hogy vállaljam fel a dolgot? Vagy talán inkább hagyni kellene? A testvérem már tudja, neki elmondtam a dolgot, de semlegesen reagált, aminek örültem. Az osztálytársaim sem néznek ki, bár eleinte egy kicsit kínos volt a helyzet nekik, de nem tudom, hogy miért.


II.

Mi az általános véleményetek a melegekről? Homoszexuálisként a melegfelvonulást nem tartom jó dolognak, mert felesleges kifestett transzvesztitákat mutogatni az M1-en. Jobban mondva csak őket mutogatják, és ők a legtöbb emberből undort váltanak ki. Mondjuk engem nem nagyon zavarnak, mert nem foglalkozom velük, habár nem is nagyon láttam még élőben.

Mi lenne, ha a gyerekedről kiderülne, hogy meleg? Kitagadnád és elküldenéd, vagy esetleg elfogadnád? El kellene-e fogadni a társadalomnak engem, és a hasonló helyzetű társaimat?


Amúgy már volt egy barátom, csak nem működött a dolog. A családom felé hazudni kellett mindig, mert nem mondhattam el a dolgokat nekik teljesen. A srácot eléggé szerettem, de közös megegyezés szerint hagytuk abba. Vagyis inkább én egyeztem meg elsősorban vele. Bántott a dolog egy időn keresztül, bár szerintem így volt a helyes, kár lett volna megvárni azt amíg nagyon összefonódunk. Mégnehezebb lett volna "elválni".

Ezt azért írtam le, hogy alátámasszam, hogy biztos vagyok a szexuális irányultságomban.


Az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek előre is, bár reménykedem, hogy nem csak ezt a mondatot olvassátok el elsőnek :D


Minden jót,

bnoel:)



2013. dec. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt az egy mondatot olvastam el, és nem érdekel hogy meleg vagy, vagy sem, azt csinálsz ami jól esik neked.
2013. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekel

csináld csak, a te magánéleted, teljesen a te dolgod, engem nem érdekel mit és hogyan csinálsz és el sem ítéllek ezért

mindenki másmilyen

2013. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel ki mit csinál a hálószobában, felőlem kecskével is lehet dugni, nincs közöm hozzá. Így a melegek sem zavarnak.
2013. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

3 perc - 3 értelmes válasz :D

Remélem, még hozzátok a formátokat :D

2013. dec. 18. 21:29
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel különösebben amíg megtartod a dolgot magánügynek. Azt csinálsz ami jólesik, azzal, akivel jólesik amíg nem ártasz vele senkinek.
2013. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes srácnak tűnsz. A szüleid elől szerintem titkold, ameddig nincs saját kereseted, és nem tudod ellátni magadat, ha tényleg ennyire rossz a helyzet.

Ami pedig a 'bûzi'zást illeti, az emberek legtöbbször nem a homoszexuálisokra gondolnak, ha ezt használják. Én teljes mértékben elfogadom, nálam nem ez határozza meg az embert. Remélem azért majd boldogulsz! :)

14L (a korom remélem nem zavaró nagyon :) )

2013. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom nincs a melegekkel. Van egy nagyon jó meleg barátom, sőt, transzszexuálisokat is ismerek (szám szerint kettőt, az egyik rokon, a másig pedig barát), őket sem ítélem el.


Nekem sokkal antipatikusabbak azok az emberek, akik fröcsögve, habzó szájjal utálják a melegeket...

Minek? Mi közül hozzá? Nem mindegy, hogy más otthon a magánéletében kivel és mit csinál?


Ha a gyerekem lenne elég (még nincs gyermekem egyébként), azt is elfogadnám. Akkor is a gyerekem. Biztos sajnálnám, hogy nem lesz unoka, de hát ez legyen a legnagyobb gond:)


Az lenne a legjobb, ha meg tudnád beszélni a szüleiddel. De ha olyanok, amilyennek leírtad őket...hát..nem tudom:/

2013. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
52%
Ne sírj nekem roszabb a helyzetem:-(
2013. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Még valami (#7 vagyok), nekem rögtön beugrott egy rész a 'Dear Mr. President'ből: " What kind of father could hate his own daughter, cause she's gay?"
2013. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
63%

Hogy lennél már gáz azért mert meleg vagy , mesések és csodálatosak vagyunk :)

http://www.youtube.com/watch?v=O094IifBFfc

2013. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!