Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befüvezve ez igaz?

Figyelt kérdés
Ha valaki bevan tépve az igazat mondja, úgy mint amikor valaki részeg? ( tudom,részegen sem mondja mindenki az igazat, de a többség igen, füvezésnél is igaz ez ? )
2013. dec. 18. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem :D bocsi bevagyok tépve :D
2013. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én részegen úgy hazudok, mint a vízfolyás. Még az állaga is hasonló.
2013. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kamu. Amikor valaki betép az más mint amikor berúg. Egyiknél sem igaz.
2013. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez szituáció, és állapot függő, valamint minden tudatmódosító szer mindenkire máshogy hat.

Nem mondanám hogy kifejezettem igazat mond, inkább eszeveszett baromságot, olyankor az ember agya minden hülyeségen kombinál, nem azon gondolkozik, hogy most igaz-e amit mond, vagy nem.

2013. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom, de nekem az ismerőseim nagy hányada az igazat mondja olyankor, és ha be voltam rúgva akármikor, énis az igazat mondtam..
2013. dec. 18. 21:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel olyankor nem gondolkodik úgy az ember, és az ösztöne szerint mondja amit gondol/ érez.. szerintem.
2013. dec. 18. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
ne magadból indulj ki, én is simán tudnék hazudni részegen csak több idő kell max generálni egy kamu dumát.
2013. dec. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!