Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, ha vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsencii kérdése:

Szerintetek az baj, ha vágyom valakire akivel alkalmi szexkapcsolatot létesíthetnék?

Figyelt kérdés
Hogy pontosabban fogalmazzak, alkalmi szex. Szeretnék valakit akivel teszem azt találkozok lezavarunk pár menetet aztán ha bejött akkor találkozhatunk még1x ha nem akkor meg volt egy jó élménye mindkettőnknek. Pénz nélkül persze. Szerintetek normális, ha valaki ilyesmit akar?
2013. dec. 18. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem normális. Mondjuk ha lány vagy, akkor ezen az oldalon a 90% ler.ibancozik, de hát ez már csak így szokás errefele.
2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

persze

mindent ki kell próbálni ........rövid az élet!!

2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, sokan voltunk már így.
2013. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát igen épp ez az, h bele sem gondolnak de már egyből mindenkit ler*b*ncoznak. Szerintem egy alkalomtól még senki sem lesz az. Másik fele a dolognak, h előbb saját magát vegye észre az illető és gondolkozzon el h vajon ő megtenné bizonyos helyzetekben(biztos hogy megtenné mert néha mindenkinek megfordulna a fejében)? Ez hiányzik az emberekből, a másik tiszteletben tartása és megértése...-.-"
2013. dec. 18. 21:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ez egyik legjobb formája a fiú-lány kapcsolatoknak(gondolok itt a barátság extrákkal dologra). Ha lehet egy tanácsom (ami nekem bejött), inkább egyel sokszor, mint sokkal egyszer. Sokkal jobb mikor már tudjátok egymás perverz dolgait, és direkt rá tudtok játszani. Vagy csak úgy szó nélkül "megerőszakolni" a másikat. És nem mellesleg sokat lendít az ember önbizalmán. (Lehet, hogy egy kicsit elkanyarodtam a tárgytól)
2013. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne baj.
2013. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na hol laksz?: )
2013. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj!
2013. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nincs kedved találkozni? :DDD
2013. dec. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!