Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így is jó egy kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így is jó egy kapcsolat? Szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Összejöttem pár hónapja egy pasival, akivel nagyon hasonlítunk, ugyanazok érdekelnek, órákig tudunk beszélgetni bármiről. Külsőleg is vonz, szexuálisan is összepasszolunk, nincs ilyen téren probléma. Az egyetlen dolog, amit hiányolok, az az érzés, amit szerelmesként érez az ember, mikor csak meglátja a párját. Örülök neki mindig, de nincs az a "pillangók a gyomromban" érzés, amit annál éreztem, akiben régebben szerelmes voltam. Szerintem senkinek se kell elmagyarázni, miről beszélek, amikor egy pillanatra levegőt se kapsz, olyan hatással van rád, akit szeretsz. Így is működhet? Mert tényleg nagyon jól megvagyunk amúgy.
2013. dec. 18. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
könnyen.
2013. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addig működik, amíg nem jön valaki, akibe beleszeretsz.
2013. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez erősebb mint a szerelem
2013. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

teljesen igaz,amit a második válaszoló ír;)

voltam ilyen helyzetedben és azt történt amit írt:)

2013. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teljesen nem igaz amit ír, voltam ilyen helyzetben és beleszerettem. az több mint a szerelem
2013. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják az okosok, hogy a szerelem úgyis elmúlik pár év alatt; ez a váltás legalább nem okoz majd problémát a kapcsolatotokban. Szeretetet érzel iránta?
2013. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, szeretem, csak azt a bizonyos érzést hiányolom. Illetve nem is hiányolom, mert így is nagyon jó vele lenni, csak emlékszem milyen volt régen, amikor csak megláttam "a nagy őt" és máris jöttek azok az érzések.
2013. dec. 18. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:
És azzal a "a nagy ő"-vel amúgy minden klappolt? Vagy csak plátói nagy ő volt?
2013. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!