Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Mások szerint szép. Okos. Viszont! Nagyon nagyon félénk.Túlságosan... Sokszor elpirul. Nem tudja elengedni, önmagát adni mások társaságában. Túl félénk hogy önmaga legyen, nem mint itthon a családdal, mert ott viccelődik, nem fél kimondani a saját véleményét.

Járnátok egy ilyen lánnyal?? ( 15L )

Valószínűleg a randikon is a fiúnak kéne kezdeményeznie és a lány nem lenne olyan beszédes. ( Pedig annyira szeretné elengedi magát, mondani azt ami a szívén van. De nem megy...)


2013. dec. 18. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, fiatal vagy.
2013. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. Járunk?
2013. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, járunk ma estétől?
2013. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó. Ha jól értem a kis csiszolatlan gyémánt típus vagy. De remélem, ha valaki kiharcolja a bizalmad, akkor megnyílsz neki. Ha ez így van akkor egy nagyon értékes lány vagy.
2013. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most biztosan megkapom a lepontozást, de NEM. Az egy dolog, hogy túl fiatal vagy. Viszont: nem egy hozzád hasonló lánnyal kezdeményeztem már ismeretséget, beszélgetést, de mindig elakadtunk. Az egyik legfőbb probléma az, hogy az ilyen lányok sokszor várják a sült galambot, meg hogy majd megoldódnak a problémáik, és másvalaki segít rajtuk. Túl sok hozzád hasonló ember volt, akikkel próbáltam beszélgetni, próbáltam velük elhitetni, hogy értékes, értelmes emberek, de semmi, arról már nem is beszélve, hogy amikor találkozni akartam velük, akkor leráztak, ki így, ki úgy. Nem engednek közel magukhoz senkit, közben meg állandóan nyafognak, hogy nekik milyen rossz. Belefáradtam már, hogy problémás emberekkel akarjak kommunikálni, 99%-ban úgyis egyformák, elzárkóznak minden és mindenki elől. Én se vagyok tökéletes, nekem is vannak gondjaim, és nem látom semmi értelmét, hogy problémás emberek mondókájára vevő legyek a továbbiakban, sajnos rossz tapasztalataim vannak, és egyáltalán nem éri meg.
2013. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hívjalak el, és még csak beszélni se tudnál?

felejtsd el.

ennyire nem nagy szám egy csaj hogy ennyit kelljen értetek pitizni.

2013. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
felőlem igen csak legyen már 1 barátnőm... mindegyik erre a swag meg yolo menő fiúkra bukik -.-" 16/F
2013. dec. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bírom mikor a kis zárkózott csendes személyiséget egyeztetik össze az "értékessel". Nem értem miért lenne ettől értékesebb bárki is... tudod drága ez olyan mint mikor azt kérdezi egy 150 centis lány hogy szép vagyok lehetnék modell? Nem, mert ha van temérdek 180 centis szép lány nem kellenek az alacsonyak. Lehetsz akármilyen aranyos kedves lány ha nem tudod kimutatni. Ha vannak beszédes kedves közvetlen értelmes társaid, hozzájuk fognak odamenni előbb okkal. Szóval igyekezz jobban, fejleszd a személyiséged, vagy menj pszichológushoz mert az ilyen fokú elzárkózás fiatalon nem normális.
2013. dec. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szexel hogy állsz? :DD

F20

2013. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!