Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Céges buli+kolléga aki bejön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges buli+kolléga aki bejön. Lehet valami?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik kollégám, nincs neki se, nekem se senkim. Nem érzem különösebben hogy bejönnék neki (ezt úgy értem hogy konkrét jeleket nem látok) viszont mindig kedves, segítőkész, van amikor zavarban van előttem. Napközben a munkahelyen nem sokat beszélünk, mindenki csinálja a saját dolgát. Úgy gondolom, a buliban talán oldottabb a hangulat és lehetne valami... Mit tegyek? Vagy felejtsem el mert kollégám? Én 24 a srác 26 évesek vagyunk.
2009. nov. 25. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy területen/osztályon dolgoztok és nagy a cég, szerintem nem gáz, máskülönben később kellemetlen lehet. Egyébként én is ott ismertem meg a mostani férjem :)
2009. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy cég. 50 emberből sem áll.
2009. nov. 25. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
anno én is így jöttem össze a férjemmel (ennek már 6 éve, gyerkőcünk is van), úgyhogy szerintem hajrá :P
2009. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból szimpatizál Veled,akkor bátran menj oda hozzá a bulin,és kezdeményezz,dumálj Vele,légy Vele kedves,nyitott,őszinte,és mosolyogj sokat.Szóval első lépés az,hogy a bizalmába férkőzz.Szép fokozatosan éreztetni kell Vele,hogy tetszik Neked.Ha úgy látod,hogy félénk,akkor hajts rá,de csak finoman és mértékkel.Sok sikert!
2009. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha nem vársz sokat a bulitól, de légy hozzá kedves, bátorítsd, érezzétek jól magatokat és hátha kipattan egy szikra köztetek. Ha csak egy jó bulit nyertek vele, az már jó, ha lesz belőle esetleg más is, még jobb. :) Viszont, ha már előre azzal az elvárással mész oda, hogy itt akkor nagy dolgoknak kell történnie, meglehet, hogy csalódsz. Jó bulizást! Majd írd meg, hogy mi volt! :)
2009. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 igabcsy ***** válasza:

Én is a munkahelyemen ismerkedtem meg a leendő férjemmel, és lassan 22 éve együtt vagyunk.

Abban igazad van, hogy egy buli a kötetlensége miatt alkalmasabb az ismerkedésre mint a munkaidő.

Szerintem kezdeményezz beszélgetést, azután majd meglátod, hogy milyenek a reakciói, a mimikája, a testbeszéde....

De ne felejtsd el azt sem amire előttem már valaki figyelmeztetett: hogy alkalmi kalandba ne menj bele, mert utána is együtt kell dolgozzatok.

2009. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

házi nyúlra nem lövünk!

először próbáld meg hogy csak barátok legyetek.ha aztán kiderül hogy mégsem olyan mint ahogy gondoltad,és szakítani akarsz,elég kellemetlen lesz utánna együtt dolgozni

2009. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért. Céges buli+főnök aki bejön.........-na ez gáz. el sem merek menni...
2011. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!