Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőke csaj vagyok! (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke csaj vagyok! (bővebben ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szőke vagyok és ezzel van egy kis gondom . Mindenki piszkál hogy: Jajj te szőke vagy neked elnézzük! és ez olyan szarul esik egy kis idő után .hogy már valamikor meg se szólalok mert beégetnek mások előtt leoltanak stb. ha mondok valamit és besül akkor :Hülye Szőke ! ennyit reagálnak rá
2009. nov. 25. 21:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
Mondj te is rájuk valamit.
2009. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is szőke vagyok (hajszínileg) páran beszólogattak, de nem érdekelt, visszaszóltam nekik és abba is hagyták :D

De ha neked ennyire mondják és vissza se tudsz rá reagálni akkor lehet h van benne valami, bocsi:D

2009. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Mert a szőkék hülyék :D Törődj bele :É
2009. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
73%
A hülyeség nincs hajszínhez kötve. Szólj vissza nekik! (Fd)
2009. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Mindig legyen nálad egy Nietzsche-kötet, hogy bármikor felcsapd előttük (bár azért tényleg tudj egy-két dolgot róla) és Te is tudd oltani őket.
2009. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mondd a srácoknak hogy leszopod őket, ha abbahagyják. A lányokat meg szimplán verd le, de el ne felejtsd felvenni videóra.
2009. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan se szőke nem vagyok, se csaj, azért csak válaszolok.

Ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni sajnos, elég kegyetlen viccelődés.

Egy lány lány ismerősöm (aki egyébként nekem nagyon sokat jelent) például szintén szőke hajú, és nem is kicsit. Közben pedig lassan lediplomázik mint tanár, szóval... :)

Igazából tenni nem tudom mit lehetne ellene, de nagyban függ a társaságtól, a barátok azért csak nem szivatnak ilyesmivel.

2009. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hát ha már tényleg nem bírsz velük fesdd be barnára:)
2009. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel amit mondanak, szerintem csak irigyek, de tényleg, mert a szőke haj nagyon ritka és szép is, meg aztán sok okos, társadalmilag elismert szőke nő van.Ne hidd el nekik amivel piszkálnak, csak kérdezd meg hogy: mi van irigyek vagytok mert szép szőke vagyok?:)
2009. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A tesóm alapból barna és festeti a haját szőkére!Egyre hülyébb Xd!Törődj bele vagy vagy szólj vissza valami ütőset :D!
2009. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!