Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én lány lennék, tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én lány lennék, tuti leszbikus lennék :D ez normális? :D

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy most fiú vagy és a lányokhoz vonzódsz így abszolút érthető ez az álláspont. :-)
2009. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)
2009. nov. 25. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel. deha lány lennél, úgy igazából kb annyira akarnál leszbi lenni, mint most búza
2009. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt gondolom férfiként, de nem így van, mert ha nő lennél akkor megváltozna az agyad kémiája is meg az egész tested kémiája, tehát egy nőt nem találnál vonzónak, ugyan úgy éreznél mint most csak a férfiak izgatnának fel, hozzájuk vonzódnál.Ha nem így lenne minden nő biszexuális vagy leszbikus lenne:)
2009. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Farkangyal c. filmet. :) Ott nő lesz a pasiból és a pasikra bukik. :)
2009. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jobb, mint amikor fiú osztálytársaim azt mondják, hogy ha ők 1 napra lányok lehetnének, akkor mindenkivel megb@szatnák magukat.. xD...

Persze, ha egy hétig, hónapig, évig kellene lánynak lenniük...:DD

2009. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze ha lány lennék én is megbaszatnám magam de én is igy érzek h lezbi lennék vagyis inkább biszex.
2010. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha átváltoznék lánnyá akkor fiúkkal semmiképp nem szexelnék mert nem vagyok búza, de lányokkal sem mert akkor már az is búzaság lenne, tehát kellemetlen ha valaki átváltozik mert bárkivel szexel búza lesz.
2010. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úristen utolsó,rendesen belekeveredtél..:D
2010. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!