Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fél éve, talán egy kicsit több ideje együtt vagyok a barátommal, októberen lefeküdtünk. Elmondtam anyának bizalmasan (sosem volt jó kapcsolatunk!!) és megkértem ne adja tovább apának. De ő tovább adta természetesen -.-' A barátommal jól megvagyunk, néha veszekszünk mint minden kapcsolatban, de azért nagyon jó minden. És itt jön képbe a dolog. Anya kitalálta régebben, hogy oltást akar beadatni nekem méhnyakrák ellen de természetes a hátam mögött találta ki, és nem tudja eldönteni hogy mi legyen. Ő nem bízik meg bennem, mert hogy lefeküdtünk a barátommal, pedig nekem lenne okom haragudni rá, hogy elmondta a dolgaim apának! Nem volt szép húzás tőle de mégis rajtam csattan a hú, hogy terhes leszek stb. Sosem világosított fel, nem készített fel semmire, nem tett azért, hogy ne történjen meg a "dolog". Semmit nem tett a jó kapcsolat érdekében és most akar mindent helyre hozni, de ez már lehetetlen. Miért teszi azt, hogy ő nem tehet, hogy ilyen kapcsolatunk? Mit csináljak, hogy felfogja végre, hogy a kicsi lánya felnőtt? Segítsetek mert kifogytam az ötletekből! Köszi 16/L
2009. nov. 25. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Félt téged és ez teljesen normális.16 vagy,ezért a terhesség sem jönne túl jól és ettől is félt,hogy nem tudtok rendesen védekezni és "tönkre teszed" egy gyerekkel az életed.Szerintem a felvilágosítással lehet,hogy úgy volt,hogy még ráér,a szülőknek nehezebb objektiven látni,hogy nem csak a más gyereke nő fel hamar,hanem az övék is.Mégis mit kellett volna tennie,hogy ne történjen meg a "dolog"?

Ülj le vele és beszéld meg,hogy tudod hogy kell védekezni,hogy mondja el miért szeretné beadatni neked az oltást,mit nyersz vele,ha megkapod stb. Az pedig egy természetes dolog,hogy apukádnak elmondta.Tudod a lányos apák nehezebb helyzetben vannak,mert inkább tolják maguk elött az anyut,hogy menj kérdezd meg,beszélj vele stb,de attól még őket is érdekli,hogy mi van a lányukkal,de nem tudnak főleg ilyen kényes témában viselkedni a még kamasz lányukkal.

25/L

2009. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki történeteket vagy túlozd el úgy hogy érezze hogy gúnyolod. Olyankor a szülők leállnak
2009. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
uljetek le beszelgetni es mond el nneki amit erzel
2009. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehet jobb lenne tényleg. köszönöm a válaszokat :)
2009. nov. 26. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok anyám most oltogat h ne feküdjek le a barátommal még, pedig ha tudná h már rég megvolt..


Szóval: soha nem veszi észre h felnőtté, mindig a gyereke maradsz. Ismerős a probléma én is küzdök de majd lesz jobb is:)

2009. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem nem tetszik ez a helyzet! de ma beszéltem vele és kicsit lenyugodott.. szerintem belenyugodott mert mondott dolgokat! remélem kicsit megértőbb lesz ezentúl.. :)
2009. nov. 27. 22:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!