Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik a buta nőket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik a buta nőket? Ki számít butának? És mi van ha buta de viszont szép és jó ember, nagylelkű, aki az utolsót is odaadná?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 01:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

a "buta" az relatív. mihez képest? milyen téren?


elég sok egyetemet végzett ember ismerek, akik szerintem buták. és sok olyat, akiknek nincs felsőfokú végzettségük és mégis okosak.

2009. nov. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan téren buta,hogy ki lehet használni egy kapcsolatban,akkor a szemét férfiak szeretik,igen.Így könnyű irányítani,és manipulálni.
2009. nov. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a "kicsit butus de kedves" még okés.Amúgy a butaságnak is megvannak a fokozatai,van akivel szóba sem állok ha nem muszáj,mert amikor megszólal már zavar...aztán ezt csak fokozni tudja.A "szép és buta"veszélyes kategória és van aki pont ezeket vadássza...Az meg hogy valaki jószívű nálam nagyon pozitív.De mindezt miért kérded?
2009. nov. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal fontosabb nekem, hogy jó ember legyen.

A másik meg, hogy hogy buta. Ha műveletlen az nem zavar. Én elég műveltnek tartom magam, de nem ez alapján ítélem meg az embereket.

2009. nov. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
A fiúk szeretik azokat a buta nőket, akik nem komplikáltak. Kellően naívak ahhoz, hogy ne problémázzanak "fölöslegesen". Sokkal könnyebb mellettük az élet, nem bizalmatlankodnak, nem filozófálgatnak, nem sejtenek hátsószándékot minden "apróságban". A férfiak ilyenkor szabadok, a nők pedig maximálisan odaadóak.
2009. nov. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
igen szeretjuk. nincs vele problema. 25f
2009. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

Nekem volt dolgom buta csajjal 18 éves volt nála voltam éjszakát.És azt mondtam neki ha leszop és az arcára mehet meg lenyeli szebb lesz a bőre hát úgy ahogy van lenyelte.

mit szoltok hozzá?

2009. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
azt hogy te hülye vagy. miért gondolod, hogy a csaj ezért szopott le? ... ne nézd már ennyire hülyének
2009. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

a nőnek nem kell okosnak lennie. a nő legyen szép, kedves, kiegyensúlyozott, és szeresse a brét.


na persze, azért ha ostoba, mint egy rakás széna, azért az picit ront az összképen, de ha mindez jóindulattal, kedvességgel és szeximádattal párosul, bármelyik faszi leélne vele egy életet.

2009. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A buta nőket általában a buta férfiak találják meg, ugyanis az okos nem kezd butákkal. A buta férfi csak azt hiszi, hogy ő annyira okos.
2009. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!