Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hazugság szükségessége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hazugság szükségessége?

Figyelt kérdés
Na, itt jön a dolog: Miért van az, hogy a hazugság szükséges egy lány elcsábításához? Úgy értem, miért nem lehet az embernek magát adnia ahhoz, hogy egy lánnyal összejöjjön? Miért kell belemenni hazugságokba, taktikázgatásokba, hogy összejöjjön valakivel valami? Annyira hergelő és fárasztó, hogy hazudni KELL. És ráadásul valamiért a lányok még jobban felpörögnek a hazugságoktól, kész téboly az egész...
2009. nov. 26. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
hátööö...én ezt nemegészen értem. miért kéne hazudni? és miben?
2009. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem egészen értelek? mit kell szerinted hazudni, vagy miről kell hazudni? :)


El akarod titkolni, hogy nős vagy? vagy van állandó barátnőd? vagy amikor azt modod hogy szép vagy kicsi lány, akkor tudod hogy bűnronda?


Nekem még csak abban hazudott pasi, hogy szabad (közben nős volt, vagy menyasszonya volt) nyilván ha elmondja szóba se állok vele, de ez nem ahhoz kellett, hogy vonzónak találjam őket. de másban nem hazdtak még :)


31/N

2009. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mire gondol a kérdező. Csak azért mert neked hazudnod kell ahhoz, hogy fel szedj egy lányt, mert egyszerűen olyan unalmas és semmitmondó személyiséged van, hogy anélkül nem menne, attól ez még a valóságban a legtöbb embernél nem így van.

Engem se hazugsággal bűvölt el a barátom annak idején és egyik ismerősömtől se hallottam ilyesmit, hogy hazudni kellett volna.

19/L

2009. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Van hogy az ember jobbnak hazudja magát, hogy elfogadják. Hülye állmegoldás. Egyszerűen jobbnak kell lenni.
2009. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést!!! :D Nem magammal kapcsolatban kell hazudnom. Majd ha hazaértem, leírom bővebben. :)
2009. nov. 26. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért hordanak össze vissza hazugságokat is mert ezzel könnyebben le lehet venni egy lányt a lábáról, mintha azt mondaná az illető hogy: egy hétköznapi, egyszerű, szürke ember vagyok. Egész nap csak fénymásolok az irodába....stb.


Ha belevisz a pasi valami egyedi dolgot (ami pl hazugság) akkor jobban felfigyelnek rá, hogy hú milyen érdekes ember. Kitűnik a tömegből.

2009. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:36 Igen, de erre csak az agyatlan, külsőségekre menő lányoknál van szükség, ha az ember csak egy numerát akar nála, egy normális értelmes lánynál az sem akadály, ha valaki egy tanyán gereblyézi a sz*rt minden nap, ha egyszerűen érdekes, kedves személyiség.
2009. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nicolas Cage mondta a Lord of Warban, hogy a legjobb kapcsolatok alapja csalás és hazugság tapasztalatom szerint, miután jobbára úgyis így végződnek, logikus ezzel is kezdeni.
2009. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!