Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Elkélne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Elkélne a segítség.

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem van 1 lány 17 éves nagyon jól meg vagyok vele meg ilyenek kb 2 hónapja elmondtam neki hogy fülig szeerelmes vagyok belé ö persze lekoptatott a csak barátok vagyunk fillingü dumával de egyszerüen nem tudom ki verni a fejemből nem tudom hogy hogy tudnék mégis össze jönni vele segítsetek pls hogy még is most mit csináljak elfelejtenni nem tudom probáltam, söt még mindig probálom de nem megy! amugy 18 éves vok
2009. nov. 26. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2009. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha másképp nem megy, ne találkozz vele. Sehogy
2009. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, a lányok ilyen téren makacsok. Ha nem, akkot nem. Ne is próbálkozz, mert csak neked esik rosszul.
2009. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így szalasztottam el egy fiút, amit nagyon megbántam. Próbálj meg ritkán találkozni vele, csináld úgy, mint ha elfelejtetted volna, és akkor talán majd rájön, hogy mit veszített.
2009. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igen kellemetlen. :/ Keress másik lányt.
2009. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
viselkedj vele közömbösen, esetleg flörtölj más lányokkal, és meglásd felkelted az érdeklődését, mert rájön nem is volt olyan rossz ám hogy valaki odavolt érte
2009. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!