Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám beleszól a kapcsolatomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám beleszól a kapcsolatomba, ki akar tagadni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondta, hogy ha még egyszer együtt alszunk barátnőmmel nagyon rossz vége lesz, és tudom, hogy nem csak blöffölt mert ilyen rossz a természete. Barátnőm rendes lány, nem k..rva, nem cigány, nem iszik, nem dohányzik. Elvileg azért nem kedveli Őt anyám, mert a szülei nem értelmiségiek. Elmondtam barátnőmnek, hogy odahaza nem kedveli Őt anyám. Barátnőm értetlenül áll a dolog előtt, mert ez így nem mehet a végtelenségig. Elköltözni nem tudok, tanulok. Néha úgy érzem én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere. 19/F
2013. dec. 22. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

anyád egy idióta beképzeli p,csa

mutasd meg neki ezt a kérdést

2013. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te ismered anyukádat, de biztos vagy benne, hogy ennyire ne lennél neki fontos? Ha kitagad, tönkreteszi a jövődet, és kockáztatja azt, hogy elveszít téged.
2013. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én menekülnék egy ilyen kedves mami elől. :)
2013. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor emlékeztetném arra, hogy anyu, te is voltál fiatal és neked hogy esett volna anno, ha oktalanul utált volna téged apu anyja?
2013. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nyugi, az én anyám csak úgy ki akar dobni itthonról...semmi oka nincsen rá
2013. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos mondhatok neki akármit, csőlátása van. Nem tágít az elveitől.
2013. dec. 22. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:
az én apám egy sima buli vagy veszekedés után képes elküldeni.. jó lenne elmennem de nekem sincsen hova.
2013. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

apukádnak nincs beleszólása?

mert az hogy nem tetszik anyukádnak a lány(valószínű féltékeny rá)...


és még ő hiszi magát "értelmiséginek"??

vicces anyukád van

2013. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18 éven felüli vagy, ha nem akarod nem kell betartanod az ilyeneket, azt csinálsz amit akarsz és ugy alszol, jársz vele, csókolózol vele, szexelsz vele, ahogy te akarsz es nem úgy ahogy az anyád akarja!
2013. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

Már nem azért, de abba belegondoltál már, hogy anyukád átlát a szitán és nem akarja hogy kihasználjanak téged? Haveromék is ez volt a srác keménykedett..végül a lány terhes lett elvetette magát...aztán megcsalta vitte a házat..kocsit mindent a srác meg visszaköltözött anyuhoz és veri a fejét a falba, hogy miért nem hallgatott az anyjára akkor megkímélte volna magát ettől az óriási csalódástól amit eddig elért minden odaveszett!


Anyukád soha nem ver át....a csajokról ez nem mondható el...csak ésszel!

2013. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!