Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánik úgy velem anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik úgy velem anyám mint egy kur. Vával?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal elmegyek valahová vagy reggel jövök haza, mert nála alszom, anyám úgy viselkedik velem mintha az valami bűn lenne, olyankor fintorog meg nem szól hozzám, vagy cinikus megjegyzéseket tesz. Hozzánk nem is nagyon jöhet a barátom, főleg nem alhat nálunk. De nem csak velem ilyen, a szomszéd nőt is mindig kibeszéli, hogy milyen jól néz ki a pasija, ő meg milyen ronda. Én már nem bírom, hogy ilyen ellenséges velem és hogy így megaláz. Miért kell nekem szégyellnem azt, hogy van barátom és szeretjük egymást? Azért mert neki nincs senkije és nem is tesz érte nekem miért kell szenvednem? Az utóbbi időben nem is nagyon mertem pasizni, a mostani barátommal egész véletlenül ismerkedtem meg, de már bánom az egészet, mert rengeteget kell miatta szenvednem. Ti mit tennétek a helyemben, esetleg van valaki hasonló helyzetben? 22/l
2013. dec. 22. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Mert egy idióta fapina.

Költözz el otthonról, 22 évesen amúgy is ideje lenne.

2013. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen megpróbálnám ezt beszélni vele.


Hogyan képzeli el a dolgokat, mik a feltételek számára egy kapcsolatban (ha van), mi a gond, miért gondolja úgy, milyen tapasztalatból szűrte le a véleményét, mitől lett ilyen stb stb szóval próbáljátok megbeszélni.

Ezt tenném azért, mert amiket leírtál az nagyjából illik az én édesapámra, és neki a gyerekkor, illetve a felnőttkori dolgok okozták, alakították így, ezekért lett pesszimista, így legalább már értem a viselkedésének okait (persze nem támogatom, de értem, ami már félig megoldás).

2013. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert vele is bánt az idióta anyja és ezt adja vissza akaratlanul is
2013. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

feljelentes

csaladon beluli eroszak

2013. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fáj neki, hogy a közvetlen környezetében csak őt nem mizserélik meg. Még azt a ronda szomszéd nőt is, de őt bezzeg nem. Vegyél neki vibrátort karácsonyra... Elégtétel lesz a megalázó viselkedésért, ahogy bánt veled.
2013. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, hasonló helyzetben összeszedném minden bátorságom és elköltöznék otthonról.
2013. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!