Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hangulatingadozás miatt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hangulatingadozás miatt vagy velem van a baj? (alul)

Figyelt kérdés
Fiatal egyetemista lány vagyok. Több partnerem is volt már. A nagy gondom az lenne, hogy a nyárral ellentétben nálam igen gyakori a téli depresszió.. nyáron fesztiválokra megyek és hajnalig bulizunk a barátommal és a barátnőimmel, lenge szoknyák rövidnadrágok magassarkúk élvezem az életem. Ennentétbe a téllel, évek óta megy már a téli depresszió vagy nem is tudom a kapcsolataim legtöbbször véget érnek, a többi ember iylenkor karácsonyi nagy vásárokon van meg nagy a rohanás karácsony szilveszter ..én inkább télen "téli álmot" alszom. A jelenlegi párom azt mondta nekem hogy már nem is szeretem , elmondtam neki is ezt amit ide leírtam de nem tudom igazán megfogalmaznom mi lehet a problémám..és miért vagyok rosszul ingerülten.. mindenből elefántot tudnék ilyenkor csinálni.. szerintetek mi lehet a baj ?
2013. dec. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hulye vagy
2013. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tegyél ellene bameg! van sok módszer téli depi ellen
2013. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi bammeg az értelmes válaszokat. mintha nem tennék ellene.
2013. dec. 22. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező mi sorstársak vagyunk! Csak én nyáron vagyok depressziós és télen érzem magam elememben! Májustól-októberig viszont totál kész vagyok idegileg és nagyon nem érzem jól magam az egész nyarat kihagynám..nekem is nyáron megromlanak a kapcsolataim..és minden káosz..viszont a tél..na az nagyon feldob! Nem tudom miért van ez, de tudd nem vagy egyedül a problémáddal! :-) Csak én nyári fóbiás vagyok te meg téli :-)
2013. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mit teszel? soroljad
2013. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy keveset vagy friss levegőn.
2013. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!