Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már elegem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már elegem van abból hogy jópofizok, és semmit sem kapok vissza?

Figyelt kérdés

Én mindig is az az ember voltam, aki mindenkit próbált felvidítani, mindenkivel próbált jóban lenni, de most már kikészít hogy nem csak a csajoknál, hanem már családnál is semmit nem kapok vissza ezekért. A családnál nem arra célzok hogy nem kapok semmit, kapom a kajapénzt, meg a ruhákat meg mindent, de már a szüleimmel is alig beszélek, és olyan rossz nézni, ahogy mások milyen jóba vannak a szüleikkel, én meg nem is az hogy rossz kapcsolatba vagyok velük, de sokszor felidegesítenek, és egyre kevesebbet beszélek velük. Csajoknál meg már legalább 3 lány jött hozzám azzal hogy rosszul bánnak velük a másik srácok, nem írnak vissza, stb. mindig elmondom nekik hogy akkor ne olyan sráccal járjanak akikről messziről látszik hogy köcsögök meg csak szexre akarják használni a csajokat, még most is azok után futkosnak, én meg itt ülök most is egyedül a szobámba, egyszer se volt csajom.

(Nem muszáj válaszolni, csak jól esett kiírni magamból a bánataimat)



2013. dec. 22. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne jópofizzá
2013. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ismerős. Én azt mondom, hogy legyél rossz fiú, én is mióta hazudozok, önző vagyok, máris sikeresebb lettem a lányoknál...
2013. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert biztos látszik rajtad, hogy vársz valamit cserébe a "jópofizásodért".
2013. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ez azért van mert az emberek nem tudják kezelni az önzetlen embereket. Félnek, hogy hozzájuk képest ők maguk rosszabbnak tűnnek. Maradj jó! Segíts másokon és valahogy valamikor kapsz majd cserébe valamit, csak legyél türelemmel :)
2013. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Segíts másokon és valahogy valamikor kapsz majd cserébe valamit, csak legyél türelemmel"


Ja persze. Sajnos ez nem így működik, az erősebb kutya él nemi életet, így működik a világ, aki önzetlen az halott ember, pláne a nők szemében akik a dominancián kívül semmit sem látnak a férfiból.

Kedves kérdező, neked pedig azt tudom tanácsolni, legyél önző. Én is olyan vagyok/voltam, aki buta kis idealista, de amióta kezdek nagy ívben tenni mások érzéseire úgy érzem sokkal könnyebb minden.

2013. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A jópofaságért nem szoktak elvárni semmit, az belülről jön...mert ilyen vagy (jópofa)...

Hány éves vagy? Ha 20 alatt, akkor nincs okod elkeseredni, haverozzál, a csajok majd jönnek, ha nem erőlködsz..., ha fölötte, akkor változtatnod kell....

2013. dec. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:

ha valóban önzetlenül adod, ne várj vissza semmit.

Ha szeretetért adod, akkor pedig szeretetrib @nc vagy és ne csodálkozz ha nem kapod vissza ami megillet.

2013. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 The Elit Predator ***** válasza:
Ismerős bár nálam csak a lányok meg a szülőkkel kapcsolatban. Ne várj vissza semmit, a dominanciád meg egyszerűen kimutathatod odamész azt pofánvered ( csak poén soha ne üss meg egy nőt\lányt) kezdi el sportolni bármit sakkon meg a Starcrafton kívül. Hidd él észre fognak venni a lányok is. Szüleidnek meg segíts a házimunkában.
2014. jan. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Talán azzal van a baj,hogy vársz érte valamit,ha kedves vagy másokkal az csaj jó!Én igyekszem csak jót adni,ha valaki megbánt,nem foglalkozik velem arra nem vetek ügyet,de nem gondolok rá rosszul,viszont szeretet adni nagyon jó érzés,akár utcán idegenekről van szó.... kedves vagyok az emberekkel és mosolyt tudok csalni az arcukra,na ez az én jutalmam,boldogsággal tölt el,hogy másnak miattam lett jobb kedve.Mindenkinek ajánlom aki boldogtalan,hogy segítsen másoknak,derítsen másokat jobb kedvre,boldogságot ad!:)
2014. jan. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak annyit jópofizz, amennyit akkor jópofiznál, ha tudnád, hogy nem kapsz cserébe vissza semmit.

Egyéb esetben nem egy jó ember vagy, csak egy kockázatos befektetést teszel, ami 99%-ban nem térül meg.

2014. jan. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!