Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok. Normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Normális, hogy megalázónak érzem, ha én keresem a fiút?

Figyelt kérdés
Csak arra tudok gondolni ilyenkor, hogy nem érdeklem (eléggé), én mégis futok utána.. nem félénkségről van szó. Úgy döntöttem, most az egyszer végre el akarom érni, amit akarok, de utoljára is én írtam neki, lassan egy hónapja nem keresett. Nem fogok nagyon elkeseredettnek tűnni? Mert az nem vonzó...
2013. dec. 23. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hónapja nem keresett, akkor már nem is fog. Egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit. Ne keresd.
2013. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát... Amíg csak a kérdést olvastam el, addig azt gondoltam, hogy NEM, egyáltalán nem az.


De a leírást olvasva, szerintem ne érdekled.

2013. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Ha akar valamit majd keres.
2013. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben megalázó...

Ez viszont ne vegye el a kedved!

2013. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

hasonló helyzetben vagyok szerintem hagyjad:))

nekem annyiban különbözik hogy részegen keres :S józanon meg kb alig beszélünk...

2013. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tarnolf ***** válasza:
Kérdező, én is teljesen így vagyok csak én pasi vagyok és a lány nem ír soha...szóval szerintem hagyjad, ha már egy hónapja nem írt, nem is fog.
2013. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az.

Mindent a férfinak kell csinálni, de egyenlőséget akartok.

2013. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem normális. Egy idő után Nekünk is ugyanolyan kényelmetlen, ha csak mi kezdeményezünk, ez érthető. Szerintem esetedben, ha indokkal keresed meg, akkor nem válik azzá. Például itt a karácsony, írj neki valami tartalmasabbat ennek kapcsán. :)
2013. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Írtam neki, és úgy néz ki, akar találkozni, nem koptatott le.
2013. dec. 27. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit írtál végül? Örülök neki, így látatlanban is :)
2013. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!