Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan pasik, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan pasik, akik apszolút helyesnek, jóképünek tartják magukat?

Figyelt kérdés
Ha biztos vagy magadban, és bevállalós vagy, küldj légyszi egy képet magadról priviben (jó, ha bizonyítja valami, hogy tényleg te vagy). Nincs sem rossz, sem jó szândékom vele, csak kíváncsi lennék, hogy néznek ki, akik valóban olyan magabiztosak.

2013. dec. 23. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Olyan nem jó, aki úgy néz ki, mint a harmadnapos hányás? (én)
2013. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Apszolút??? Tanulj meg írni előbb aranyapám.
2013. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Igen. De nem küldök csúnya lányoknak képet magamról.
2013. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak úgy nem küldök képeket ismeretleneknek.

Nem, nem mondanám, hogy annyira jóképűnek tartom magam. Vannak, akik szerint az vagyok, mások szerint nem. De senki sem jöhet be mindenkinek.

2013. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek lesz-e olyan hülye aki képet küldjön neked! :D
2013. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dwight Schrute ***** válasza:
Elküldjem magam, hogy otthon kicsapd rá? kösz nem...
2013. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#2 nem kioktatást kértem, fogadjunk, én is bele tudnék kötni a te írásodba, de ez most nem mérvadó
2013. dec. 23. 22:37
 8/17 A kérdező kommentje:

#3 nem vagyok csúnya

#4 csak aki 100%-ig úgy gondolja, és teljesen megvan róla gyõzõdve, hogy MINDENKINEK tetszik

2013. dec. 23. 22:39
 9/17 QueenRavenna ***** válasza:
50%-uk.
2013. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha bebizonyítod, hogy szép vagy, küldök. De már elegem van abból, hogy mindig én küldök először, mert itt mindenki szép és csak utána látom, hogy hát koránt sem szép. :/

#3

2013. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!