Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó vagy rossz jel ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó vagy rossz jel ha egy srác állandóan piszkál/szekál? 13/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet így fejezi ki azt h tetszel neki:)..
2009. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,h hogy...
2009. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én 13-14 éves koromban már egyáltalán nem szekáltam lányokat, se azt aki tetszett, se azt aki nem...
2009. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 évesen? Fogjuk rá. Mármint, hogy tetszel neki.
2009. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:P
2009. nov. 26. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki.Csak nem tudja,hogy közeledjen és elzavarnád-e?
2009. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából jó jel, de 13 éves korban még lehet a gyerekesség jele is.
2009. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Szentem jó.Bocsy, h csak most írok... Van 2-3 fiú aki engem is piszkál/szekál. Főleg az egyik, őt szeretem... Már jártunk is, de 2 csaje tönkre tett mindent... Na, szal ma irodalmon végig a seggemet fogdosta, techin meg felhúzta a tangámat (szerencsére hátul ülök, az utolsó előttiben, ő meg mögöttem), meg "lerajzolt" tudod ilyenn pálcika embert, és ráírta, h milyen "hülye" vok.meg ilyen baromságokat. óra végén "megjárta", mert mert meghúztam a farkát.Imádom :D. úgyh jó jel!
2010. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!