Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az egyes (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az egyes (főleg fiatal) férfiaknak, hogy a nőknek esetleg vannak elvárásaik és nem akarnak bárkivel összeállni?

Figyelt kérdés

Nem külső tulajdonságokról van szó, még mielőtt valaki ráugrana a témára, nem is pénzről, ami szintén közkedvelt vesszőparipa.

Annyiszor tapasztalom, hogy egy húszas évei elején járó férfinak még egyszerűen semmi jövőképe nincs. Csak élnek a világba, mindenféle elképzelés nélkül, hogy mit is szeretnének csinálni az életben, arról nem is beszélve, hogy nem is nagyon tesznek érte semmit.

Ez alapvetően nem baj, de akkor miért háborodnak fel, ha egy nőnek azért ilyen irányú elvárásai is vannak? (Persze, mert a lánynak vannak tervei és dolgozik is érte.) Bele lehet nyugodni ha valakinek egy ilyen férfi nem kell, bőven van női változatban is ilyen tengő-lengő... De most ezért miért kell lehordani mindennek az összes nőt?


2013. dec. 26. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Mert manapság a legtöbb "nőnek" az a jövőképe, h majd a pasi eltartja, meg alárak mindent. És ilyenkor jön elő az, h kinek mennyi a fizuja.

Elég ha megnézel egy társkereső oldalt, 10 csajból 7-nek az van kiírva, h elvárja h a pasi minimum középvezető legyen, és minimum 200-at keressen, miközben neki max középfokú végzettsége van, és 3 műszakban dolgozik minimálért.

Ezek után a férfiaknak is lehetnek elvárásaik. Csak az a baj, h mindig a nő választ, vagyis legtöbb esetben, ezért nekünk pasiknak kevésbé lehetnek elvárásaink.

2013. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Ugyan már, a huszonéves csajoknak éppen a tengő-lengő senkiháziak kellenek, mert az "izgalmas" (tisztelet a kivételnek). Nem baj a jövőkép hiánya, csak gitározni tudjon. Az se baj, ha a tunyasága miatt "nehéz sorsú", mert akkor legalább még megpróbálhatják megváltoztatni...


Komolyan eszembe jutott, hogy ha legközelebb elmegyek valamerre, ahol ismerkedésre kerül sor, akkor azt fogom mondani, hogy jelenleg zöldségek árusításával foglalkozom, mert most szabadultam a börtönből, egy milliószor megbánt múltbéli hiba miatt. De én annyira szeretnék változni és egyetemre menni csak a körülmények...

(Pedig a valódi munkám is végzettségem elvileg tök jól hangzik)

2013. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A fiatal lányoknak hogy esik amikor valami heppje miatt nem kell egy férfinak? És szerintem rosszak a tapasztalataid, ezért általánosítasz. Nekem igenis vannak terveim. 30 éves koromig gyereket akarok, és egy állást. Nem kell töménytelen pénz, csak éppen annyi, hogy ha kell valami szükségből, akkor arra legyen. És kertes házban akarok lenni. És ha eljön az idő, hogy rám szakad az örökségként megkapott kevéske szőlőföldünk (remélem ez még nagyon nagyon sokára lesz), akkor szeretnék borászattal is foglalkozni)

23f

2013. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Nekem van komoly jövőképem, és aztán lófütyit se érek vele. A normális nők meg nem tudom hol bujkálnak, de sokan közülük csak a tökéletes testű férfiakról álmodoznak. Nyugodtan lehet írni nekem privit lányok, én már eleget írtam itt hiába...

22/F

2013. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arról beszéltem, hogy elvárás lenne eltartani a nőt, de még azt sem mondtam, hogy az összes férfi ilyen. De az miért baj, ha egy nő EGYENLŐ TÁRSAT szeretne maga mellé? Ez miért csak a férfiaknak lehet "kifogás"?
2013. dec. 26. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Szerintem ez teljesen normális elvárás. Engem inkább az szokott kicsit felhúzni, amikor a nőknek éppen abszolút 0 az elvárása ilyen téren. (Tudom, tudom, mit jövök én más magánügyéhez...) És ez éppen a szép, értelmiségi nők egy részére jellemző, akik unják a jót, ezért keresnek "kihívásokat".

Nekem meg ez egy kicsit böki az igazságérzetem, hogy valaki hosszú évekig, évtizedekig küzd valamiért, míg más szó szerint sz*rik bele az egész életbe, mégis jobbnál jobb (nemcsak külsőre!) nőket kap meg.

2013. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Mert abban nőttek fel, hogy elvárásuk csak nekik lehet, a nőknek nem. Ezért sokkoló kikerülni a piacra , és rájönni, hogy van rendesebb meg jóképűbb pali is. Ahhoz tudnám hasonlítani, hogy a kommunizmusban mindenkinek volt munkája, nem kellett birokra kelni egy állásért. Aztán jött az új felállás és láthatjuk, hogy most verseny van.

Régen a nők gazdaságilag nagyon ki voltak szolgáltatva a férfiaknak, ezért nem pattoghattak holmi igényekkel, ha nem ivott, nem nőzött annak már örülni lehetett, ha egy bunkó volt akkor is. Ma ugye egy nő is bérből és fizetésből él, nem kell eladnia magát senkinek, van lehetősége szakmailag is fejlődni. Így már tényleg csak azért keres társat, hogy valakivel jól érezze magát, a gazdasági ok kiesett. Viszont azt tudjuk, hogy nem könnyű olyan találni, akivel úgy igazán kijön az ember. (ezt minden élethelyzetre értem)

2013. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!