Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk, ti miből gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, ti miből gondoljátok, hogy ti kedvesek meg jófejek, meg "normálisak" vagytok?

Figyelt kérdés

Pár kérdéssel lejjebb megint elhangzott a szokásos "lányoknak csak a bunkó, önző pasik kellenek, miért nem mi, kedves, normális fiúk?" kérdés, és az jutott eszembe, hogy akik azt mondják, hogy ők normálisak meg kedvesek meg előzékenyek, stb... azok ezt mind honnan tudják?

ha valaki azt mondja, hogy "én kedves vagyok", akkor nekem az első ami eszembe jut, hogy "te egoista vagy", hiszen ki tud elfogulatlanul véleményt mondani önmagáról? pár kopasz tibeti kivételével szerintem senki!

Arra gondoltam, hogy aki ilyennek mondja magát, azt egy másik ember inkább hízelgőnek vagy simulékonynak mondaná.. és persze a "bunkó fiúk" kérdést kiíró fiúk szinte 100%-a irigy és elég rosszindulatú...


Ti mit gondoltok erről?


(A kérdés nem általánosít, csupán kiragadott pár motívumot, ne vegye mindenki magára!)



2013. dec. 27. 11:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk egyet.
2013. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

nem is azért írtam a kérdést, hogy ne szóljanak hozzá:D

írj 1es!

2013. dec. 27. 11:41
 3/28 anonim ***** válasza:
Gondolom az ismerősök,haverok és azok akikkel beszélgetni szoktam csak nem hazudnak.
2013. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Neked is csak a nyakad köré kellene kólintanom a herémet...
2013. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3as, ha csajozni akarsz, akkor nem a lányok véleményére kéne támaszkodni ez ügyben?:D és ezalatt nem a havercsajokra gondolok, hanem azokra akik elutasítanak azzal a szöveggel, hogy "aranyos és kedves fiú vagy, de nem".. hogy mi az igazi indok a kosárra
2013. dec. 27. 11:44
 6/28 A kérdező kommentje:
4es, dugd fel a herédet, ne buzuljunk, ok?:D
2013. dec. 27. 11:45
 7/28 anonim ***** válasza:

csak a kérdést kiiró fiúk az irigyek és rosszindulatúak

én onnan gondolom magamról hogy normális vagyok, hogy okos vagyok, nem vagyok nagyszájú és segitőkész vagyok, nem járok bulikba, nem frissitem a FB-omat percenként stb

ezen kivűl a rendes lányok is szeretnek

2013. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ühüm

és aki buliba jár, az bunkó, vagy mi?:D nem kötözködésből írom, csak ezt sokan szokták írni, hogy nem jár buliba.. és van, hogy kiderül, hogy az illető sehova sem jár..

de mi a baj a bulikkal? vagy mi számít ilyenkor bulinak? sörözés a barátokkal, házibuli haverokkal meg az ő haverjaikkal, vagy dizsi vagy koncert vagy LANparty, vagy swingerbuli vagy mi?:D

2013. dec. 27. 11:50
 9/28 Költőnő? ***** válasza:
lanpári rulz foreva :D
2013. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Kérdező.

A haverok és az ismerősök között szerinted nincs csaj?:D

szerintem a te szellemi szinted is eléggé színvonal alatti

2013. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!