Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pont érettségi előtt leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont érettségi előtt leszek szerelmes? Más is volt már így, h pont egy fontos dolog előtt állt, és beköszönt a szerelem?

Figyelt kérdés

Nem voltam meg szerelmes..... Kb egy honapja ismerkedtem meg a sraccal,aki olyannyira felkeltette az erdeklodesem,h folyton csak ra gondolok . Inkabb eros vonzalomnak mondanam meg ezt, nem tudom, h mennyire van kozel a szerelem,de tartok tole , h ez most pont az erettsegire valo felkeszules ideje alatt alakul ki...... Mar most minden gondolatom Ő......

Most meg lelkiismeret furdalasom is van,mert ketto olyan tantargybol sikerult rossz jegyet szereznem,ami szamit majd a tovabbtanulasban...... Es a jegyeimet is latva ,ki van mutatva ,h ebben az egy honapban szereztem be rossz jegyeket... Szinte lerombolva azt,amiben addig olyan sok munkam volt........:(


Mit tegyek ,hogyan oldjam meg,h ne menjen a tanulas rovasara a 'kapcsolatunk' ?


2013. dec. 28. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg félretenni ezt a dolgot és a tanulásra koncentrálni. Végül is a jövőd, az életed múlik rajta. Tanulj az én hibámból, ne kövesd el ugyanazt. A tanulás az első.
2013. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Hol van még az érettségi te jó isten. Különben is vicc a középszint, emeltezni meg gondolom nem fogsz, a kérdésed alapján nem nézem ki belőled. Hmm hogy oldjuk meg a problémát? Mondjuk úgy motiváld magad, hogy minden 5 oldal megtanulálása után masztizhatsz a srácra gondolva. Jó tanulást!
2013. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi előtt végig füveztem minden hétvégén

soha nem tanultam egy szót sem

aztán 4,4,3,3,3-al érettségizem :D

2013. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk az érettségire már most elkezdeni tanulni... Érdekes.
2013. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 hozzaszolo : most ezt leirtad...de minek?. Idopocsekolas volt.
2013. dec. 28. 23:21
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem ertem,mit kell azon csodalkoxni,h most elkezdek tanulni ra...... Elkezdtuk kidolgozni a teteleket,en meg folyamatossn megtanulom, ill megtanulnam,ha nem lenne a fent emlitett gondom.....



Es egyebkent a tsnulmanyi eredmenyeimre hajtok,,nem az erettsegi eredmenyekre.

2013. dec. 28. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:

biztos, hogy a srác miatt van? én jelesre OKJ vizsgáztam, pedig ott körül ismertem meg a barátom, és nagyon nagy volt a rózsaszín köd.

lehet csak rá fogod. látszik abból, amit írtál, hogy fontos neked az iskola és a tanulás, szóval hajrá. tanulj! oszd be az időd, hogy a srácra is legyen, de az első a tanulás. meg fogja érteni.

2013. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom rafogni , nem errol van szo. Mindig is fontos volt nekem a tanulas , de nem vagyok az a tipus,aki allandoan csak a konyveket bujja, mindig annyit tanultam ,es talulok,amennyi kell,h aztan legyen eredmenye. A gond az,h eleg gyakran volt ugy,h tanultam valamit, es eszembejutott ,aztan elkezdtem vele beszelgetni .....es igy szepen elteltek orak...es ez igy minden nap.

Tehat en nem akarom rafogni , ez egy teny,h ha nem beszelek vele,nem gondolok ra,es nem is talalkozunk,akkor , nem lett volna ez a rontas ....

2013. dec. 28. 23:45
 9/13 anonim ***** válasza:

na dehát látod, hogy mi a gond. és leírtad a megoldást is...

tanulj és utána írj neki. ennyi :) sok sikert az érettségihez!

2013. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igaz,lehet,hogy csak en komplikalom tul. Ujevi fogadalmam az lesz,h csakis a tanulas utan johet a sràc:D.
2013. dec. 29. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!