Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most ilyenkor normális? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most ilyenkor normális? 14/L

Figyelt kérdés
Az volt hogy szerelmes voltam egy fiúba aki kicsit idősebb volt mint én, 18 éves. Találkoztunk volna, de előtte elmondtam apumnak a fiút hogy szerelmes vagyok belé, és ő is belém, viszont apum nem enged miket találkozni. Vagyis de, de csak barátként, mondta hogy fiatal vagyok még ehhez, nem engedi hogy ilyen idős barátom legyen. Ez a történet, de most az történt hogy félek szerelmes lenni. Konkrétan félek az érzéstől... félek még arra a fiúra is gondolni, félek szerelmesnek lenni. Még úgyis ha csak pl. sztárba vagyok szerelmes..Ez most normális? Vagy nem?

2013. dec. 29. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és punktum.
2013. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
majd pár év múlva akarjál szerelmes lenni komolyan
2013. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen ez normális.
2013. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

4 év nem olyan kicsi ám. :)

Az én apum a 14 éves barátomtól óv. Aki messze van. De nem baj. Ez a dolguk.

Az a 18 viszont sok. Az már papíron felnőtt kor.

14/L

2013. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy sok, de most nem ez a probléma :)hanem hogy félek szerelmesnek lenni, de ugye ez elfog múlni?
2013. dec. 29. 19:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog én is féltem az lenni, hogy majd megbánt és szörnyű fájdalmat okoz a fiú. De majd rá jössz arra, hogy milyen jó érzés annak lenni.És ne félj minél hamarabb megszokod ezt az érzést annál könnyebben fog menni minden. Mondjuk ez nem csak tőlled függ hanem a párodtól is.
2013. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem azért félek hogy majd fájdalmat okoz stb. hanem azért mert ha megint lesz barátom, és elmondom apunak, megint azt hallom hogy sok a korkülönbség, és nem lehetek vele.
2013. dec. 29. 19:36
 8/15 anonim ***** válasza:
De minek kell elmondani? Így sokkal érdekesebb hogy nem tudnak róla a szüleid, és legalább nem szólnak bele az életedbe. Tedd azt ami neked jó és ahogy te szereted, mert ha elszúrod a végén meg is bánhatod. De ehhez meg kell tanulnod mi a szerelem és hogy ez hogy működik mert másképp nem fog menni...
2013. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

tényleg várj még a fiúkkal.

viszont hogy félsz szerelmesnek lenni, egyfajta védelem. így nem tud senki megbántani.

2013. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
még csak 1-2 év, és apud nem fog aggódni :)
2013. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!