Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi időnként úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi időnként úgy, hogy valamiért kevesebbet ér azoknál, akik kapcsolatban vannak? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Szóval, hogy másokban van valami, ami miatt kellenek valakinek, amiért akad párjuk, míg ez másokban nincs meg, ergo kevesebb lesz ettől, mint a kapcsolatban élők.
2013. dec. 30. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert ez hülyeség.
2013. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem így.
2013. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lenne szabad. Minden ember értékes lény és nem szabad soha senkit illetve magunkat sem lealacsonyítani. Te is vagy olyan értékes mint a párod. :)
2013. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kevesebbnek nem érzem magam, mert volt eddig is kapcsolatom, lesz ez után is. Csak szimplán sz..r érzés, hogy én itt ülök egyedül egész nap, míg lakótársam kint turbékol a csajával, meg főzőcskéznek, meg jönnek mennek.
2013. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,bár jól írták nem lenne szabad.De hát hiába ha egyszer az ember úgy érzi nem számít senkinek,és nem is kell senkinek.Olyankor bizony ez van,és nem időnként érzem ezt,hanem kb. mindig.
2013. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ostobaság. Amíg egyedül nem vagy boldog, akkor egy párkapcsolatban 2x-3x inkább nem leszel az! Az még nem megoldás a gondjaidra.

Én több mint 3 éve vagyok szingli (mondjuk 1 éjszakák néha-néha vannak) és sokkal jobban érzem így magamat.

Nagyon sok előnye van annak, ha szingli vagy. Sokkal szabadabb lehet az életed és nem kell a másik igényeihez alkalmazkodnod pl. és a szabadidődben is azt csinálsz ami neked tetszik.

2013. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De nem is értem mért érzitek magatokat kevesebbnek. Élj meg minden pillanatot boldognak. Csak a szépre és jóra gondoljatok és előbb utóbb bevonzzátok a jó dolgokat.

Soha ne higgyétek el magatokról hogy ti kevesek vagytok.

És legfontosabb az őszinte szeretet.

2013. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy pozitívan kell gondolkodni meg minden, de mikor éveken keresztül egyedülálló valaki és hiába próbál szebb, jobb lenni, míg körülötte lassan mindenki más "elkel", akkor felmerül az emberben, hogy valami vele nem lehet rendben és nem mindenki mással. Az évek múlásával pedig egyre kevesebb előnyét látja a szingliségnek...
2013. dec. 30. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Senkinek sincs megírva mikor találja meg élete szerelmét. És nem siránkozni kell meg lebecsülnöd magad hanem igen is ismerkedni. A társkeresőkre azért regisztrálnak a hölgyek mert nekik sem megy könnyen az ismerkedés vagy esetleg munka mellett nincs idejük hogy szórakozó helyekre járjanak. Én társkeresőn ismerkedtem meg a párommal és hidd el ha máshol nem is ott lehet társat találni. És nem vagy egyáltalán kevés mert hamarosan biztosan neked is eljön az igazi szerelem az életedbe. Fel a fejjel.
2013. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos en is ilyen vagyok!!! Mindig magamat okolom azert mert nincs pasim.... arengetek visszautasitas miatt ez ertheto is!!! ://
2014. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!