Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető ha egy társkeresős pasi nem várt rám 1,5 évet?

Figyelt kérdés
Régóta beszélünk, én nem akartam találkozni idáig, ezért elkezdett ismerkedni már 1 hónap után. Szerintetek meg lehet érteni?
2013. dec. 31. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben meg.
2013. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

1,5 évet????

Én egy hónapot se várnék ember.

2013. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszettem neki belsőre, meg kép alapján.
2013. dec. 31. 11:43
 4/25 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy.
2013. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Miért is?
2013. dec. 31. 11:44
 6/25 anonim ***** válasza:
Gondolkozzál már el az egészen.
2013. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Azért 1,5 év picit sok. Én egyszer bírtam várni fél évet egy lányra csak mert reménykedtem abba hogy lesz is értelme várakozni. De nem így lett.

Meg én is társ keresőztem régen sajnos itt helyben nem megy az ismerkedés. És volt egy csaj akinek szimpatikus voltam de 2 hónapnál tovább nem bírtam már várni rá. Sajnos nem éreztem azt hogy lesz jövője a dolognak mivel ő sem bátorított hogy várjak rá.

2013. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Érthető. Én nőként egy hetet se vagyok hajlandó várni. Ha érdeklem, akkor emelje meg a popóját és találkozzunk élőben.
2013. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
nem 1,5 hónapot akartál írni?
2013. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát igazatok van...


Csak tökre bánt a dolog, mert nagyon jól kijöttünk minden téren. Azért nem akartam találkozni, mert nagyon csórók voltunk és nem akartam, hogy olyan szakadt ruhákban lásson. És sokáig nem találtam munkát, a szüleim meg nem tudtak adni pénzt.

Azóta is beszélünk, de nagyon eltávolodtunk egymástól pont a nem találkozás miatt, meg ő csomó nővel beszélt azóta, egy emberrel találkozott is, mondjuk nem lett abból semmi.

2013. dec. 31. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!