Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » +18-as activity milyen feladat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+18-as activity milyen feladatok vannak? Milyen szavakat kell elmutogatni, mondani, rajzolni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 15:14
 1/5 kendrazoltan ***** válasza:
örömlány, didibár, gengszterpalánta, ilyesmi...semmi vulgáris, de így nehezebb is...és ugye vannak a normál kártyák is, azok olyanok, mint a többi Activity-ben
2013. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt: 8==D (O)
2013. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiperdimenziós téridőtorzító kozminformációs transzgenerátor, protonasszimilátoros részecskeromboló.
2013. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A felelsz vagy mersz jobb játék ;)

De az 18-as üvegpörgetés még jobb :))

(Aki pörget mond egy szex feladatot. megpörgetni az üres sörösüveget, és aki felé mutat, annak kell megcsinálni. Azonos nemű esetén lehet újra pörgetni :))

De ezt csak ha nagyon bevállalósak vagytok mind :)

2013. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 éves koromból az az emlékem hohy leültem ilyet játszani a többiekkel. At hittem azért 18+ mert nehéz... Erre kihúztam a kártyát - csiklóizgató péniszgyűrű. Aztbse tudtam mi az :D
2013. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!