Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? :S

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már vagy millió ilyen kérdés van az oldalon, de csak olyan válaszok jönnek folyton, hogy "Majd jön magától, megy ösztön"

Én még sosem csókolóztam, és kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan szoktatok! Kezetekkel mit csináltok, meg úgy amúgy.

(izgulok az első miatt, bár még emberem sincs hozzá, de én az igazira várok, és nagyon szeretném, hogy jó legyen)

Fiatal, 13/lány

Kérlek normális válaszokat adjatok!



2014. jan. 1. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Megtanítanálat ;)


kezeddel fogod,öleled a másikat.

2014. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem a kezemmel csókolózok


amugy emg tényleg ösztön! hidd el, csak ne parázz!

2014. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne félj :) Velem egy taborban tortent meg ... a fiu kezdemenyezett balrol .. nagyon megijedtem de utana mar tenyleg ment ... jott magatol :) szval ne parazz ez a lenyeg :)

Sok sikert hozza! 14/lány

2014. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!