Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdekel a csajozás, mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekel a csajozás, mióta az eszemet tudom. Jobban leköt a kockulás. Ettől én tényleg rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érdekel a szex meg az ilyesmi. Úgy érzem, hogy valami szörnyként néznek rám, amikor azt mondom, hogy nem érdekelnek a bulizgatások, a csajozás és "skalpok" gyűjtése. Nem vágyom erre az életmódra. Ettől én tényleg rossz ember lennék?
2014. jan. 1. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel. Így jártál.
2014. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember, miért lennél?

De majd megbánod mikor elmúlsz 25 és rájössz, hogy az egész fiatalkorodat hülye játékokra pazaroltad amik már cseppet sem fognak érdekelni.

2014. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1es. Egy kicsit értelmezd a kérdést. Nem síránkozok. Én így érzem jól magam. Ha azt mondják hogy rossz vagyok, akkor ez van. Én az igazságot akarom. Hol láttál panaszt? Én kérdést látok meg egy parasztot...
2014. jan. 1. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak kocka lányok is. Én is azokat keresem, számomra a nők 99%-a sík buta. Érdekelnének, de nincs olyan nő, aki fel tudna izgatni. Nem ért egyik sem túlzottan a zeneíráshoz, fizikához, űrkutatáshoz.
2014. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha te így jól érzed magad akkor nem kell hogy hiányozzon de szerintem azért próbáld ki még ha nem is érdekel. Egy próbát megér.
2014. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sokáig én is így voltam vele,aztán mikor tudatosodott bennem hogy hoppá mégis milyen jók lennének ezek. :)

Mondjuk nekem akkor sem volt esélyem ezeket művelni,mert nem voltak barátaim akkor sem,és akkor még nagyon gyerek fejjel is gondolkoztam.De hát nem véletlenül maradjunk annyiban,a csajok akkor is úgy néztek rám mint valami kívülállóra,és az osztálytársak is mindenféle ostobaságot terjesztettek rólam amit mások elhittek,onnantól meg már meg voltam bélyegezve.

Szóval nem vagy ettől rossz ember egyáltalán,csak később tényleg meg fogod bánni,amikor majd Te is szeretnél valakit magad mellé,akkor gondban leszel elég nagyban.Hozzátenném én is abban vagyok most,és olyan voltam mint Te.2 éve jöttem rá arra,hogy nekem is jó lenne barátnő ahhoz pedig el kell néha járkálni ide-oda.

És azóta folyamatosan fokozatosan javítom a dolgokat,de nagy hátrányban vagyok valóban másokkal szemben,és Te is így fogsz érezni.

2014. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, csak lány vagyok :D lesz_rok mindent amíg van net és tudok játszani. na megyek is játszani. :D
2014. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezért semmiképp sem vagy rossz ember. Csak a hülye számítógépes játékok miatt olyan sok jó dologról maradsz le! Nem lehet, hogy kicsit függő vagy? Szerintem később megfogod ezt bánni.
2014. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ettől nem vagy rossz ember. Én irigyellek, hasonló vagyok mint te, csak én kívánom a szexet. Az utóbbi években ez ki is hatott a kockulásra:/
2014. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az tesó!! Kockulás forever!! :))
2014. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!