Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiktól kérdezném ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiktól kérdezném ha egy csajt fűznek de utána még se kell nekik elutasitják nem szokták megbánni egy kicsit?

Figyelt kérdés

Fiuk ugy értem beprobálkoztok egy lánynál ismerkedtek de rájöttök utána még se működik és dobjátok. Aztan mivel egy suliba jártok látjátok nem szokott bennetek az felmerülni hogy még se kellett volna őt eldobni vagy kár volt??

Csak kiváncsiságbol kérdezem nálatok ez hogy megy:)


2014. jan. 1. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ez csak fordítva volt nálam eddig..
2014. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Galaxis. ***** válasza:

Ha van másik csaj akkor nem. De ha nincs másik csaj akkor igen :)

Valószínűleg itt is ez volt, hogy miközben téged fűztek jött egy másik :)

2014. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.Megpróbáltam nem kell kész vége.Téma lezárva.
2014. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát volt egy lány, aki szeretett engem, aztán én úgy tettem mint ahogy írtad, majd én nekem hiányozni kezdett, majdnem összejöttünk csak lebeszélték rólam.


Meg nem is nagyon akart akkor már velem összejönni, mert nem vagyok az a tipikusan izmos pasi akire a barátnői felnéznek, ő meg központorientált lány volt.


Én ott hibáztam hogy anno elengedtem, de akkor még gyerekek voltunk, ha akkor elkezdjük, sose lett volna ebből komoly kapcsolat.


Most is gondolkoztam tegnap, hogy boldog új évet kívánok neki, de már szülinapjára felköszöntöttem, aminek se lett eredménye.


Feleslegesen futnák utána.

2014. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!