Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiúbarátom, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiúbarátom, akibe totál beleestem. Szerintetek van esélyem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval...az utolsó veszekedésünk után felkeresett és bocsánatot kért. Aztán én rákérdeztem hogy honnan jutott eszébe hogy rám irjon. Válasz: Csak hiányzott valami az életemből :$....még valamit beszéltünk és kérdeztem hogy ennyire hiányoztam neki? Válasz: Ja :)))...De közben folyton az exét emliti, hogy igy szereti még mindig, még úgy szereti. Szerintetek van esélyem? 13/L

2014. jan. 1. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
13 évesen ex, meg szerelem ^^ Mókás
2014. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú?
2014. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 a fiu, en meg 13
2014. jan. 1. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, velem is volt ilyen. A srác nekem olyanokat mondott, hogy nagyon hiányzok neki, meg hogy nagyon szeret, de aztán összejött mással. Meg szerintem 13 évesen valószínűleg még éretlen vagy egy 15 éves fiúhoz. Nálam is pont ez volt a korkülönbség. De figyelj, próbálkozz, mert lehet nincs igazam.
2014. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!