Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamilyen oknál fogva nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamilyen oknál fogva nem vagyunk a kiszemeltünk "esete", attól függetlenül érdemes próbálkozni? Változhat ez a dolog később? Történetek, tapasztalatok jöhetnek.

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
50-50%, sok ilyene eset volt már, és két esélyes a dolog :)
2014. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmet 9 évig fűztem mire igent mondott. Az első együtt létünknél is még nem akart semmit. De amikor megtörtént a dolog már ő keresett és velem akart lenni!
2014. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár másodperc alatt eldöntik, ki az aki IGEN, ki az, aki TALÁN, és ki az aki NEM. Nehéz átverekedned Magad egyik kategóriából a másikba, főleg ha szép a lány, és többmillió lehetősége van, akármerre néz, őt akarják a pasik, neki összejönni valakivel nem nagy dolog, lehet, hogy 10 percet se ad Neked, és ha azalatt nem varázsolod el, örökké a NEM kategóriában maradsz, lehetsz akármilyen ember, vonzónak kell lenned, ez a legfontosabb.
2014. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, nekem nem eseteim a vékony srácok, mégis volt már rá példa, hogy jártam olyannal. Azért a pocakos mackók jobban bejönnek.
2014. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!