Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek rosszul esne ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek rosszul esne ez?

Figyelt kérdés
Igazából nem egy nagyon nagy dolog, de nekem fontos. Régen volt egy fiú, akivel alakult valaki, de egy pár randi után befejeztem vele (hülye voltam, osztálytárssal kezdtem..). Ennek már lassan egy éve, és most van fiúm, de nem akarom megbántani azzal, hogy kiírom facebookra, de a barátom kiírta. Légyszi ne jöjjetek ezekkel a "Jajj ne a Facebookon éld az életet" szövegekkel... csak a kérdésre válaszoljatok, köszi!:))) Szóval. Zavarna titeket így egy év után, hogy most ezt látjátok? Mert tényleg nem szeretném a fiút megbántani..:/

2014. jan. 1. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Túl fontosnak érzed magad kedves kérdező. Nem körülötted forog a világ. Az a srác szerintem már nagy ívben tesz arra, hogy mi van veled.
2014. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem érzem túl fontosnak magam..:o Csak mondom, nem akarom őt megbántani.
2014. jan. 1. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Valószínű azzal bántottad meg, hogy szakítottatok vagy mi… Mellesleg kit érdekel hogy TE mit írsz ki fb-ra?
2014. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet h rosszul esne, ha még szeret. De aztán könnyebben elenged ;-)
2020. dec. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másrészt ne az egykorival foglalkozz. A mostaninak tuti rosszul esne ha nem irod ki fészbukra! Most ő a fontosabb. Nem?
2020. dec. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!