Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar lányoknak tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányoknak tetszik, ha egy fiú körül van metélve?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Higénikus és esztétikus szerintem, bár kinek mi jön be. 19/L
2014. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én nem gerjedek rá. Nem ez az első, amit megnézek egy pasin.
2014. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel nem érdekel. Ha már oda jutunk, akkor az teljesen sokadrangú, akár vallási, akár egészségügyi okai vannak. Mondjuk ha valaki felnőttként csináltatja meg vallási okokból, azon elgondolkozok, hogy teljesen normális e...

29n

2014. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Egészséges, jó dolog, és szerintem is szebb. És sokan megcsináltatják felnőttként is! :-)
2014. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem tetszik nekik. Nem is jo a szexnel, nem csoda, hogy idegenkednek tole. Nem jo.
2014. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!