Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetem vagy középiskola? L18

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem vagy középiskola? L18

Figyelt kérdés

Minden szempont-kapcsolat,barátság,bulik,stb

Nektek melyik volt jobb? Hol éreztétek magatokat jobban?


2014. jan. 1. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az egyetem csak az amcsi filmekben móka a kacagás.
2014. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
középsuli családi hangulatú! Egyetem meg óriási élmény..sokkal több lehetőség van..nagyobb szabadásgod, több pénzed és időd van.. kevésbé vagy korlátozva..
2014. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetemre nem járok,max. a moslékért:D de a középsuli sem a suli miatt volt jó,jó volt a hangulat de a nagy pörgések nem az oszt.társakkal voltak.
2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz pontosan. Nekem az egyetemi évek voltak a legjobbak (szabad élet, mert egyedül laktam),

viszont a két legjobb barátnőm a gimiből van, immáron 10 és 12 éve.

Komoly kapcsolatom viszont egyik helyről se volt, illetve egyetemen egyik csoporttársam bátyja, de egy évig se tartott. :(

Bulizni sose jártam sokat, egyetemen egyszer-kétszer, de akkor még lehetett cigizni, és az engem nagyon zavart..

2014. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már előre látom, hogy a kérdező tipikus HÖK-ös kis ribi lesz, aki kb. 10 év alatt szerzi meg a diplomát.
2014. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
EGYETEEEEM!
2014. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Inverz Tűz ***** válasza:
Számomra a középsuli fényévekkel jobb volt.
2014. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Főiskola milliószor jobb. Akkor éreztem először igazán, hogy felnőttem. Végre önálló lehetek, megdolgozhatok a pénzemért, szabadság... végre azt tanulhattam, amit szeretek, és nem erőltették rám a tantárgyakat, amiket rühelltem. A társaság is abszolút nyerő volt.

A középsuli maga volt a pokol, alig vártam már, hogy elszabaduljak onnan... fúj. Az érettségi napja volt számomra a megváltás.

2014. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az óvoda volt a legjobb.
2014. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyetem:P
2014. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!