Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Has fétis gyakori? L/17

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Has fétis gyakori? L/17

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos
2014. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha arra gondolsz, hogy benedvesedsz egy kockahastól, akkor sajnálattal kell közölnöm, hogy csak szokványos tinipicsha vagy, nem hasfétises. Ha nem ez a helyzet, tekintsd tárgytalannak írásomat.
2014. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont nem bukom a kockahasra XD érdekes, hogy minden fiú egyből arra gondol, hogy a csajok arra gerjednek :D akkor én nagyon fura lehetek
2014. jan. 2. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval, mint mondottam, tekintsd tárgytalannak az írást. De akkor mit takar a hasfétis?
2014. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is vettem magamra :) Amúgy az hogy rajongok az olyan srácokért akik nem gizdák és van egy kis minimális hasuk, mert szerintem az rohadt édes. Se nem túlsúlyosak de nem is vékonyak vagy túl izmosak.
2014. jan. 2. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól tudom, ez is eléggé gyakori. Láttam róla egy cikket valahol, de végül nem olvastam el, mert nem vagyok pocakos.
2014. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Isteni alakom van. Buddha. Bejön? 22F.
2014. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom XD
2014. jan. 2. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire gyakori, de nekem az van. Imádom a nyarat amikor a csajok haspólóban mászkálnak az utcán. Ha ilyet látok feláll tőle a farkam, de szeretkezésnél is még a punci előtt elidőzök azon a tájon. :-)
2014. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor neked bejönnék, kérdező lány, mert mostanában szedtem fel vagy 5 kilót a hasamra,máshova nem is hízok.
2014. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!