Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen smároltam az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen smároltam az egyik legjobb barátnőmmel. A probléma, hogy én biszex vagyok, de ő ezt nem tudja. Lentebb írom mi zavar. (? )

Figyelt kérdés

Szóval az a bajom, hogy senki nem tudja rólam még ezt a dolgot, de elég közel kerültem már ahhoz, hogy megosszam. Viszont ez most mindent összezavar, mert attól félek, hogy ha most elmondanám, akkor megundorodna tőlem, mert azt hinné, akarok tőle valamit, pedig egyáltalán nem! Abszolút semmi többet nem érzek iránta, mint barátság. De félek, hogy ő ezt nem értené meg... hogy attól még, hogy lányokhoz is vonódom, nem mindenkihez, és ugyan úgy lehetnek barátaim.

Meg persze az is zavar, hogy alapból sose csináltam volna ilyet, nem akartam még csak véletlenül se ilyen kompromittáló helyzetbe kerülni, hogy akr kicsit is elmosódjon a határ barát és több mint barát között... De ő akarta (igazából nem is tudom miért, talán hogy valami őrültséget csináljon) én meg részeg voltam, és belementem... én hülye. De már nagyon megbántam.

Azért is megbántam mert ellenkezik az elveimmel a feltűnési viszketegség, ez meg az volt. (Mivel nem kettesben intéztük.)

Igazából nem is tudom mi az igazi kérdés, de vélemények jöhetnek, nyugodtan el is hordhattok akárminek... De azt is elmondhatnátok, hogy fiatalon mindenki csinál hülyeséget blabla, semmi gond. Köszi. :D

17/l



2014. jan. 2. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Fiu vagyok es hmm szeretem ha lanyok smaciznak
2014. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Ő kezdeményes csókot veled, és te aggódsz? :)

Mi van ha ő is biszex, kiván téged, de nem meri elmondani, mert mit szólsz?

Szerintem beszéld meg vele :) Ha nem biszex, akkor csak részeg poén volt, ha meg az, akkor hivjatok meg harmadiknak :DDDDDDDDDDDDDDD

2014. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem akár ezt elmondhatod neki. akár úgy is indíthatsz, hogy már el akartad ezt mondani és emiatt inkább nem húzod tovább, mert legyen egyértelmű, hogy mi van, hogy ha valaki veled csókolózna poénból :D
2014. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva kétlem, hogy bármi ferde hajlama is lenne, legalább is akkor nagyon elnyomja, mert beszéltünk már erről, és utálja a melegeket. Vagyis azt mondja, hogy nem tehet róla, csak szimplán nem szereti őket. Bár van egy nyíltan leszbikus ismerősünk, és nem úgy tűnik mintha nagyon utálná ezért, de mindenesetre ha biszex lenne, szerintem nem mondana ilyeneket.


Ami még zavar ez egy másik dolog, de nagyon rossz volt... és lehet, hogy én voltam béna, mert végül is annyira nagy tapasztalatom nincsen, de szerintem nem... szerintem ő az aki nagyon rosszul smárol... de mindegy, a lényeg, hogy ő biztos azt gondolja, hogy jézus de szarul smárolok, és zavar hogy mit gondol, mert a barátom, és tök gáz. :D De most ezt mondjam meg neki? :D

2014. jan. 2. 14:00
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Háááát ha annyira jó barátok vagytok megoszthatod vele h. bi vagy.
2014. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg szerintem benne is van nem kevés bi hajlam, ha csókolózott veled.

Mondani akármit lehet, de attól még csókolt.

2014. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Várom már, hogy elkezdődjön a suli, és ne legyen időm ilyen hülyeségeken agyalni...
2014. jan. 2. 14:04
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem csak kíváncsiság volt. Én is csókolóztam már úgy, hogy semmit nem jelentett, pl. ez is olyan volt. Csak poénból.
2014. jan. 2. 14:07
 9/21 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom. Én is kiváncsi természet vagyok, de elképzelni sem tudnám, hogy férfival csókolózzak :))
2014. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Aki nem biszex, csak hetero, az nem csókolózik más lánnyal. Kíváncsiság azt jelenti, hogy milyen lehet vajon csókolózni egy másik lánnyal, de nem teszi meg, mivel nem vonzza szexuálisan a saját neme, de aki megteszi, abban viszont van is szexuális vonzalom a másik irányában!

Nyugodtan mond meg neki, hogy miként vagy, mert valószínűleg ő is pont úgy van vele, ahogy te!

Az is lehet, hogy ezt még ő magában se tisztázta le, nem is igazán foglalkoztatta eddig a valóságban, csak mélyen benne volt, amit az alkohol a felszínre hozott.

Én is egy pont ilyen alkoholizálós estén jöttem rá, hogy valójában a saját nememhez is vonzódom, ami később teljesen tudatosult is bennem.

2014. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!