Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igazság abban, hogy akkor jön a szerelem, amikor nem számítunk rá?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen :)
2014. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jön a szerelem, amikor védekezel ellene
2014. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! És az is lehet,hogy olyan helyen vagy szituációban,ahol nem is hinnéd!
2014. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon is! :$
2014. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Igen, és ez benne a legjobb szerintem.
2014. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg így van!


Csak az a rossz benne, ha gondolkodsz rajta, mert akkor számítasz rá! Így nem kell, hogy gondolj a szerelemre, a dugásra, semmi szexre ... és akkor egyszer csak eljön.

Ilyen egyszerű!

2014. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aham.:)

És ez részint jó dolog, mer rossz is, de meg van a maga varázsa, még akkor is ha nem épp a legjobbkor kopogtat az ajtódnál:)

2014. jan. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*meg
2014. jan. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen! Én is így tapasztaltam.

Az első nagy szerelmemet is így ismertem meg. Nagyon tetszett egy srác, és a szalagavatónkon még próbált is egy közös jóbarátunk összeboronálni minket, de pont akkor megismertem egy másik fiút is. Elsőre is helyesnek találtam, de nagyon tetszett ez a másik fiú. A srác megtudta, hogy tetszik nekem, de ez nem volt kölcsönös. Megbeszéltük a dolgot, nem volt harag, meg semmi. Én persze nagyon szomorú voltam, csalódott, és magányos. És ekkor megkeresett az a srác, akivel akkor este találkoztam, és helyesnek tartottam. Nem is számítottam rá, meglepetésszerűen ért az egész. Úgy éreztem, senkinek sem tetszem, senkinek sem kellek. És pont akkor jött ő, akinek tetszettem, és aki az első szerelmem lett. :)

2014. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!