Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélye egy ilyen kapcsolatnak, mert közvetlen szomszéd (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, közvetlen szomszéd, és egyedülálló, 43 éves.

Anyuval régebben beszélgettek, de anyz nagyon megutálta valamiért.

Viszont nekem ez a férfi már 3 évvel ezelőtt is tetszett, csak utána lett egy barátom 2,5 évig, aztán elköltöztem innen.

Most 4hónapja megint egyedül vagyok, de nagyon tetszik nekem, nem tudok egyszerűen mit kezdeni a helyzettel, mert mindig integet, köszön, de nem szól semmit, mint régebben.

Biztosan anyu miatt, mert mondom, rettenetesen utálja egy olyan ok miatt, amit szerintem csak ő fújt fel.

Hogyan nyithatnék felé, hogy ne legyek tolakodó, vagy ne legyen számomrakellemetlen?

Mert amúgy meg elég visszahúzódó, csendes ember, és annak ellenére, hogy szomszédok vagyunk, ritkán találkozunk, mert én is sokat dolgozom, meg ő is.

Na meg persze fiatalabb vagyok nála sokkal, hogy ez esetleg zavarná őt, mert még csak 26 éves vagyok.

Mit tehetnék?

Kérlek, adjatok tanácsokat.



2014. jan. 3. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát te is egy érdekes ember lehetsz 26 évesen egy 43 évesbe pasit akarsz akit még ráadásul anyád is utál!


Egyébként sok dolgot nem tehetsz vagy a tudtára adod hogy többet akarsz tőle és ő eldönti hogy akarja-e vagy csak plátói lesz a kapcsolatotok!

2014. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először szerintem próbálj meg vele kötetlenül beszélgetni. Ha szomszédok vagytok, akkor csak úgy símán, mikor köszöntök egymásnak, elkezdhetsz vele beszélgetni. Először bevágod, hogy milyen az idő meg hogy mostanság milyen, aztán valamivel folytatod, próbálod táplálni a beszélgetést, de ha mondjuk már ebben sem partner és nem látod rajta, hogy beszélgetne veled, akkor esélytelen. Ne tartsd fel először sokáig. Aztán mindig beszélgess vele, ha találkoztok. Így sok mindent ki is deríthetsz róla (úgy értem nézeteket) és a testbeszéd is sokat elárul. Látod valakin, ha tényleg nyitott a beszélgetésre, vagy visszahúzódik. Viccelődjetek, hogy oldódjon egy kicsit. Aztán már adja magát, ha már jól összemelegedtetek, akkor beszélhetsz, jelezhetsz neki az érzéseidről. De szerintem semmiképp ne támadd le rögtön, rövid időn belül ezzel a dologgal. Csak puhatolózz.
2014. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!